امروز : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 23
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99095
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با متفاوت دانستن روز قدس امسال ...

محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با متفاوت دانستن روز قدس امسال با سال‌های گذشته، اظهار کرد: با توجه به تهاجمات همه‌جانبه‌ای که رژیم صهیونیستی به مردم بی‌دفاع غزه در چند روزه اخیر کرده، برای چندمین‌بار ثابت کرده که جز زبان گلوله زبان دیگری متوجه نمی‌شود.

وی با تأکید بر اینکه روز قدس امسال به دلیل تهاجمات همه‌جانبه رژیم اشغالگر قدس و پشتیبانی مکرر مقامات غرب به‌ویژه آمریکا اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته دارد، گفت: به علت این تهاجمات تا به حال بیش از 500 نفر به شهادت رسیدند و نزدیک به هزار نفر یا بیشتر هم مجروح شده‌اند.

حبیبی وقاحت رئیس‌جمهور آمریکا در حمایت از ددمنشی‌های رژیم غاصب صهیونیستی را یادآور شد و افزود: معتقدم روز در قدس، لبه تیز تیغ اعترافات، دقیقاً متوجه مولود نامشروع غرب در منطقه خاورمیانه یعنی رژیم اشغالگر قدس است.

وی از روز قدس به‌عنوان روز مقابله با پشتیبانی از صهیونیست‌ها یاد کرد و گفت: غرب، مبنایش را بر این گذاشته است که از هر جنایت اسرائیل پشتیبانی کند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی بیان کرد: زمانی که در جریان یک اعتراض، عامه مردم مسلمان به‌صورت یکپارچه راهپیمایی می‌کنند، علامت اراده مشترک همه جهان اسلام علیه  رژیم صهیونیستی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار