امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99103
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حبیب‌الله بوربور در مراسم جشن گلریزان جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور که با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حبیب‌الله بوربور در مراسم جشن گلریزان جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور که با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد، اظهار داشت: جامعه خیرین از بدو تأسیس اقدامات خوبی را در سطح کشور انجام داده است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته و در ایام ماه مبارک رمضان جامعه خیرین اولویت‌های کاری خود را اعلام کرد و امروز شاهد هستیم که در این زمینه به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کرده است.

بوربور گفت: جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور با هدف خانه‌دار شدن و رفع مشکلات درمانی مددجویان و معلولان شکل گرفته است.

رئیس هیئت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور تأکید کرد: در سال گذشته یکی از سیاست‌های این مجموعه ساخت مسکن برای خانواده‌های دارای سه معلول بود که هم اکنون می‌توان ادعا کرد که خانواده‌ای دارای سه معلول بدون مسکن در کشور وجود ندارد.

بوربور ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور ساخت و بازسازی شیرخوارگاه‌ها در استانها است که در این زمینه به زودی شیرخوارگاه شبیر در تهران و شیرخوارگاه در استان ایلام ساخته خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مراحل ساخت زائرسرای معلولان طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در حال انجام است گفت: جامعه خیرین آمادگی دارد در صورت تأمین زمین در مشهد مقدس، تعداد زائرسراهای خود را افزایش دهد.

رئیس هیئت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان ونیازمندان کشور در پایان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست شرایطی را فراهم کند تا 92 هزار دانش‌آموز استثنایی که در مدارس استثنایی مشغول به تحصیل هستند از امکانات و تسهیلات مراکز فنی و حرفه‌ای استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها