امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۰۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99108
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
سیدمرتضی بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص راهپیمایی روز قدس اظهارداشت: من ابتدا به همه ...

سیدمرتضی بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص راهپیمایی روز قدس اظهارداشت: من ابتدا به همه خانواده‌های داغدار در سرزمین قدس و نوار غزه به دلیل مصیبت‌هایی که رژیم‌صهیونیستی بر آنها وارد کرده است تسلیت می‌گویم.

وی افزود: اسرائیل در این چند روز گذشته تا آنجایی که توانسته علیه زنان و مردان و کودکان فلسطینی و سرزمین قدس جنایت کرده‌ و بدون شک مردم ایران و آزادی‌خواهان در سراسر جهان روز جمعه با حضور قدرتمندانه و با شکوه خود مشت محکمی را بر دهان اسرائیل و حامیانش می‌زنند.

بختیاری تصریح کرد: براساس وعده الهی پاداش صبر و مقاومت مردم غزه و مبارزه آنها نابودی اسرائیل و بازگشت آرامش به این سرزمین است.

وی با تأکید بر اینکه مردم غزه باید اطمینان داشته باشند که در آینده‌ای نه چندان دور پیروز می‌شوند، گفت: در سایه مقاومت رزمندگان غزه پیوستگی زیبایی بین خط مقاومت سوریه، عراق و لبنان به وجود آمده که دشمن حتی فکر آن را هم نمی‌کند.

بختیاری در پایان خاطرنشان کرد: قطعاً قطره قطره خونی که از مسلمانان و بویژه کودکان غزه ریخته بلای جای اسرائیل خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار