امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99116
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم جشن گلریزان جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور که با حضور علی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم جشن گلریزان جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور که با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از خیرین برگزار شد، اظهار داشت: امسال بنا داریم خانواده‌های دارای دو معلول را صاحب مسکن کنیم.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی آمادگی دارد هر اندازه که خیرین کمک کند سه برابر منابع در این زمینه اختصاص دهد تا مسکن قابل قبول و خوبی را در اختیار جامعه هدف قرار دهد. 

هاشمی تأکید کرد: در بحث جهیزیه، کمک مالی و همچنین ساخت شیرخوارگاه‌ها در استانهای محروم خیرین حمایت‌های خوبی را از سازمان بهزیستی و جامعه هدف آن داشته‌اند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: در سال جاری ساخت شیرخوارگاه‌ در دستور کار سازمان قرار گرفته است و به زودی چند شیرخوارگاه جدید در تهران و استانهای مختلف ساخته خواهد شد.

به گزارش فارس در ادامه این مراسم محمد رضا کارگری عضو هئیت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور با اشاره به اینکه معلولان و مددجویان بهزیستی از جمله اقشار نیازمندان در کشور هستند، گفت: باید در ارائه خدمات به این افراد کرامت آنها حفظ شود.

وی افزود: جامعه خیرین حامی معلولان و نیازمندان کشور با هدف حمایت از معلولان شکل گرفته است و در این مسیرحرکت می‌کند و هزینه‌ای را به سازمان بهزیستی تحمیل نمی‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها