امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99119
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش فارس، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه گزارش عملکرد شهرداری در حوزه بانوان گزارش بسیار ارزشمند و قابل قبولی است، ...

به گزارش فارس، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه گزارش عملکرد شهرداری در حوزه بانوان گزارش بسیار ارزشمند و قابل قبولی است، گفت: شهرداری با وجود آنکه از نظر قانونی وظیفه ای در این زمینه ندارد اما در حوزه حجاب وعفاف و توجه به بانوان اقدامات خوب و ارزشمندی انجام داده است.

حجت الاسلام عبدالمقیم ناصحی با بیان این مطلب اظهار کرد: گزارشی که شهرداری تهران در حوزه عفاف و حجاب ارائه داد هم به لحاظ شکلی و هم محتوایی گزارشی بسیار خوب و ارزشمند بود.

وی با اشاره به اینکه شهرداری به لحاظ قانونی وظیفه ای در این حوزه ندارد، افزود: شهرداری به لحاظ اخلاقی اقداماتی انجام داده است که به نوبه خود کم نظیر  قابل تقدیر است.

ناصحی به مجموعه های شهربانو اشاره و بیان کرد: این مکان ها ویژه بانوان است و شهرداری توانسته امکانات فرهنگی، هنری، دینی، ورزشی و ... را در این مکانها رشد داده و بانوان را از این امکانات بهره مند کند.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران تصریح کرد: در سراهای محله نیز جلسات ویژه بانوان برگزار می شود و انصافا اقدامات شهرداری مورد تقدیر است.

وی همچنین درخصوص شایعات اخیر پیرامون جداسازی زن و مرد در شهرداری تهران گفت: شهردار تهران روز جمعه و پیش از خطبه ها به نکته قابل قبولی اشاره کرد و آن هم به معنای جداسازی خانم و آقایان نبود بلکه نظر ایشان این بود که منشی و مسوول دفتر مدیران مرد ، خانم نباشد چرا که این خانم مجبور است تا دیروقت و در خارج از وقت اداری در سازمان بماند که این موضوع ممکن است برای یک خانم با توجه به مسئولیت هایی که در خانواده دارد مشکل باشد.

ناصحی با بیان اینکه ما در شهرداری مدیران کل خانم هم داریم، اضافه کرد: برای مدیران خانم هم استخدام مسول دفتر مرد ممنوع است.

وی تصریح کرد: این موضوع به معنای جداسازی زن و مرد نیست و بد برداشت شده و رسانه ها هم منصفانه قضاوت نکردند.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها