امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99121
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش فارس، پروانه حاجی اشرفی با بیان اینکه اینکه نقش زنان در جامعه اسلامی بسیار کلیدی و پررنگ است، افزود: بسیاری از مشاغل مهم و کلیدی در مدیریت ...

به گزارش فارس، پروانه حاجی اشرفی با بیان اینکه اینکه نقش زنان در جامعه اسلامی بسیار کلیدی و پررنگ است، افزود: بسیاری از مشاغل مهم و کلیدی در مدیریت شهری برعهده بانوان گذاشته شده است.

شهردار ناحیه 5منطقه 14 تاکید کرد: نقش زنان امروز در ایران اسلامی بسیار پررنگ، سالمتر و تاثیرگذارتر از سایر جوامع است.

حاجی اشرفی با بیان اینکه 2 سال است به عنوان یک مدیر ارشد در شهرداری پایتخت فعالیت می کنم، خاطرنشان کرد: اگر عرصه این فعالیت سالم در شهرداری وجود نداشت، قطعا نمی توانستم توان و خلاقیت های خود را به نحو احسنت به نمایش بگذارم.

وی گفت: اهمیت و ارزشی که دکتر قالیباف در دوره مدیریتشان برای نقش آفرینی بانوان در شهرقائل شدند را می توان در نقش آفرینی بانوان در سراهای محلات و پررنگ تر شدن نقش شان در حوزه اجتماعی شهر تهران مشاهده کرد.

پروانه حاجی اشرفی ادامه داد: مجموعه های شهربانو که ویژه بانوان است، توانسته امکانات فرهنگی، هنری، دینی، ورزشی و... را در این مکان ها رشد داده و بانوان را از این امکانات بهره مند کند.

شهردار ناحیه 5 منطقه 14 با اشاره به اینکه اعتقاد داریم که ارج نهادن به جایگاه زن از اصلی‌ترین اهداف شهرداری تهران است، خاطرنشان کرد: همکاری و همراهی همه کارکنان و مدیران شهرداری در کنار هم، الگویی برای کار بانوان ایرانی در اجتماع محسوب می شود و تعالی زنان شاغل در شهرداری همواره مدنظر این مجموعه بزرگ فرهنگی، اجتماعی و خدماتی است.

پروانه حاجی اشرفی با اشاره به اینکه زنان شاغل در شهرداری پایتخت اعتقاد دارند که فضای مثبت و سالم شهرداری باعث شکوفا شدن استعدادهایشان شده است، تصریح کرد : زنان شاغل در شهرداری براساس آموزه های دینی ، خود را موظف می دانند که نقش مادری و همسری خود را نیز به نحو احسنت اجرا کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار