امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۰۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99122
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
مریم عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: نگاهی به افزایش آمار طلاق در کشور و تزلزل بنیان خانواده نشان می‌دهد جامعه در وضعیت سالمی قرار ...

مریم عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: نگاهی به افزایش آمار طلاق در کشور و تزلزل بنیان خانواده نشان می‌دهد جامعه در وضعیت سالمی قرار ندارد.

وی ادامه داد: حضور زنان و مردان در محیط کار باعث ایجاد حواشی می‌شود که از طرفی منجر به کاهش بهره‌وری شده و از سوی دیگر با ایجاد روابط عاطفی پنهان به بنیان خانواده و افزایش طلاق‌های عاطفی منجر می‌شود.

این فعال امور زنان با بیان اینکه امنیت روانی در محیط کار یکی از فاکتور‌های مهم در سلامت جامعه است افزود: سالم‌سازی فضای کار مطالبه جدی زنان و در حقیقت تکریم جایگاه زن است و طبیعی است که زنان از این موضوع استقبال می‌کنند.

عسگری تصریح کرد: نباید ما به دنبال الگوهای زندگی غربی باشیم چرا که آنها هم‌اکنون به بن‌بست رسیده‌اند و ما نباید راه به بن‌بست رسیده آنها را دوباره طی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: سالم‌سازی فضای کار به معنای ایجاد محدودیت نیست بلکه دادن آزادی به زنانی است که می‌خواهند راحت‌تر در محیط کار خود به فعالیت بپردازند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار