امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99123
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش فارس، مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در این مراسم با بیان اینکه این برنامه برای نخستین بار در حوزه مسابقات قرآنی برای بازنشستگان ...

به گزارش فارس، مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در این مراسم با بیان اینکه این برنامه برای نخستین بار در حوزه مسابقات قرآنی برای بازنشستگان برگزار شد، گفت: در جریان این مسابقات بازنشستگان شهرداری، خانواده های تحت تکفل آنها و کارمندان این سازمان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مصطفی منتظرالمهدی با اشاره به اینکه برگزاری اینگونه برنامه ها آغازی برای کارهای بزرگتر و ارشمند تر برای بازنشستگان در عرصه فرهنگ و قرآن کریم است، گفت:این مسابقه در پنج رشته اذان، تحقیق، ترتیل، روخوانی و حفظ برگزار شد.

وی تاکید کرد: بیش از 180 نفر در این مسابقه شرکت کردند که 60 درصد آنان را بانوان تشکیل می‌دادند. همچنین از این میان، 120 نفر بازنشسته بودند که 84 نفر آنان را مردان و 36 نفر را زنان تشکیل می‌دادند.

منتظرالمهدی با اشاره به اینکه از سال گذشته در راستای تکریم هرچه بیشتربازنشستگان و خانواده های آنان رویکرد سازمان را تغییر داده ایم، تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که احساس کردیم در سازمان بازنشستگی با کمبود آن روبروست، این بود که برنامه فرهنگی و اجتماعی برای عزیزان بازنشسته اندک است.

وی افزود: در همین راستا برنامه پیاده‌روی خانوادگی در 17 مرداد، برنامه بعدی این سازمان برای بازنشستگان است.

مجتبی شاکری، عضو شورای شهر تهران نیز در این مراسم با بیان اینکه گردهمایی افراد در زمینه قرآن کریم برکات ویژه ای را به همراه دارد،گفت:سبک زندگی ایمانی و اخلاقی افرادی که در راستای قرآن کریم فعالیت می کنند، باید به ثبت برسد زیرا این افراد میراث امروز ما هستند.

وی با اشاره به اهمیت مسابقات قرآنی کشورمان در مقایسه با دیگر کشورها،خاطرنشان کرد:با وجود جمعیتی که در حفظ، قرائت، تجوید و مفاهیم قرآن کریم تلاش می‌کنند، انسان به خود می‌بالد که کاستی‌های دوران گذشته به برکت‌ها و افتخارات این دوره منجر شده است.

عضو شورای شهر تهران گفت: همت افرادی که در سن و سال بالا به فعالیت در این حوزه مشغول هستند سبب امیدواری نسل جوان کشورمان است. در پایان نیز از برگزیدگان مسابقات در این مراسم تجلیل بعمل آمد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها