امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99126
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.
در این بیانیه آمده است:

نظام سلطه و صهیونیسم امروز بیش از هر زمان دیگری در پی حفظ و بقای موجودیت خود به توحش و خونریزی و کشتار مظلومین بی دفاع روی آورده است. جای جای جهان به ظاهر متمدن امروز شاهد ظلم و بی عدالتی است و فریاد مظلومیت و دادخواهی در هر گوشه ای پیچیده است.

امروز سازمان‌های به ظاهر مدافع حقوق بشر و حامیان دروغین آنها شاهد فجایع عظیمی است که غزه را به حمّامی از خون بدل کرده و روزانه دهها کودک، زن و پیر و جوان بی دفاع و بی گناه در زیر آتش قساوت و زیاده خواهی صهیونیست‌ها در خون می‌غلطند.

در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان که با دوراندیشی امام راحل عظیم الشأن، روز قدس نام نهاده شده و در دفاع از مظلومیت و حق خواهی مردم فلسطین و محکوم کردن جنایات وحشیانه اسرائیل و هم داستان‌های این رژیم جعلی ، در راهپیمایی روز قدس ، بار دیگر تنفر و انزجار خود را از اقدامات نژادپرستانه و قرون وسطایی دنیای استکبار و به ویژه دست پرورده آنها یعنی رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می‌داریم.

کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق در سراسر کشور نیز دوشادوش مردم شریف ایران اسلامی در اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب  و به پاس حمایت از بیش از نیم قرن مقاومت مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن اقدامات وحشیانه اسرائیل جنایتکار ، همراه با سایر اقشار جامعه اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند.

بی شک حضور گسترده و پرجوش و خروش آزادی‌خواهان در سراسر جهان به ویژه ملت مسلمان و غیرتمند ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس پشتوانه‌ای خواهد بود برای جبهه مقاومت و آتش ترس و وحشت را در دل جبهه استکبار و در راس آنها آمریکا و رژیم غاصب صهیونستی بیش از پیش شعله ور خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها