امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99140
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «ماری هارف» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا می گوید که حمله صهیونیست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «ماری هارف» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا می گوید که حمله صهیونیست ها به مدرسه سازمان ملل در غزه، «نشان‌دهنده نیاز به پایان دادن به خشونت‌ها» است.
وی ضمن خاطرنشان ردن لزوم احترام به امنیت دفاتر سازمان ملل در سراسر دنیا گفت: دولت ایالات متحده عمیقاً از این حادثه متأثر شده است.
وی در ادامه مدعی شد که در این مدرسه سلاح انباشته شده بوده و توپخانه صهیونیست‌ها به همین دلیل، این مکان را مورد حمله قرار داده است.
خانم «هارف» در خصوص نحوه انباشتن سلاح در میان بیش از 300 غیرنظامی در یک مدرسه کوچک توضیحی ارائه نداد.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در انتها تشکیل کمیته حقوق بشری سازمان ملل برای بررسی جنایات صهیونیست‌ها در غزه را محکوم کرد و گفت:‌ این که تنها به نقش اسرائیل در این حوادث توجه شود، کاری جانبدارانه است و ایالات متحده از این رویکرد پشتیبانی نمی‌کند.
در حمله امروز توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی به مدرسه وابسته به سازمان ملل در غزه، 14 فلسطینی و یک کارمند این نهاد بین‌المللی کشته شدند و 200 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها