امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99179
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گردهمایی سینماگران در ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گردهمایی سینماگران در حمایت از مردم غزه که شب گذشته در فرهنگسرای شفق برگزار شد، اظهار داشت: بیش از 60 سال است که جمعیتی تصمیم گرفتند کشوری را تصاحب کنند  و برای این تصاحب دست به خون مظلوم آغشته کردند. مظلومیت تا این حد که سازمان ملل گزارش داده است در هر ساعت یک کودک در غزه کشته می‌شود.

وی ادامه داد: کشتار زنان و کودکان بی‌دفاع در غزه خیلی ناراحت‌کننده است؛ هر روز این صحنه‌ها را از طریق رسانه‌ها می‌بینیم و من نگران لطافت روحمان هستم که ممکن است تکرار دیدن این تصاویر لطافت روحمان را از ما بگیرد و به نوعی قساوت بیاورد؛ این روزها برای زنان و کودکان غزه گریه می‌کنیم و نگران این هستم که روزی برای این مظلومیت گریه نکنیم.

وی ادامه داد: ما گاهی می‌شنویم که می‌گویند اسرائیل خیلی قدرتمند است در حالی که این حرف‌ها همه‌اش بازی استعمار است؛ انگلیس بیش از 400 سال است که استعمار می‌کند و نقش اسرائیل در اینجا کجاست؟  قطعه اسرائیل تحت حمایت شیطان بزرگ، آمریکاست وگرنه اسرائیل نمی‌تواند مقابل حماس بایستد چرا که قدرت اسرائیل پوشالی بوده و  اسرائیل جزیره ثبات نیست و بسیار لرزان است.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بیان داشت: برخی فلسطین را از بین رفته و محکوم به فنا می‌دانند و اسرائیل را قدرتمند؛ در حالی که اینطور نیست؛ مردم مظلوم فلسطین هیچ تهاجمی نداشته‌اند، در خانه‌هایشان بودند و کشته شدند و ما با چنین جنگی مخالفیم.

مرادی افزود: هیچ منطقی نمی‌تواند از کشته شدن یک کودک دفاع کند؛ و وظیفه ما این است که مراقب انسانیت و لطافت روح خود باشیم و این مهمترین سرمایه هر انسانی است؛ در این مراسم نیز هنرمندان عزیزی را دیدیم که انسانیت را دوست دارند و آمده‌اند تا از انسان‌های بی‌دفاع حمایت کنند ما هم قدردان این هنرمندان هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار