امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99180
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ اسامی اعضای کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران اعزامی به حج تمتع سال 1393 از سوی کمیته اعزام و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ اسامی اعضای کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران اعزامی به حج تمتع سال 1393 از سوی کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم اعلام شد.

بنا بر این گزارش «محمد‌تقی میرزاجانی» مسئول دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم گفت: پس از برگزاری جلسه کمیته اعزام و بحث و بررسی‌های انجام شده، 20 نفر به عنوان اعضای کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران مشخص شدند.

وی افزود: در این کاروان، 14 نفر از اساتید و قاریان ممتاز، یک حافظ و یک گروه مدیحه‌سرایی حضور دارند. که برای اولین بار، تمام کسانی که از طریق آزمون حج انتخاب شده‌اند، حج اولی هستند.

میرزاجانی یادآور شد: پس از تعیین اعضای کاروان، در همکاری مشترک با بعثه مقام معظم رهبری در امور حج و زیارت و سازمان اوقاف و امور خیریه، مقدمات حضور موفق این کاروان در موسم تمتع فراهم خواهد شد.

مسئول دبیرخانه کمیته اعزام خاطر نشان کرد: جهت ایجاد آمادگی بیشتر اعضای کاروان نور و طرح مسائل آموزشی و توجیهی، پس از ماه مبارک رمضان یک دوره ویژه برای آنها برگزار خواهد شد.

اسامی کاروان نور، اعزامی به حج 93 به شرح زیر است؛

«سعید طوسی» از خراسان ‌رضوی

«مهدی عادلی» از تهران

«جعفر فردی» از تهران

«سید محمدجواد حسینی» از خراسان‌رضوی

«عباس هاشمی» از بوشهر

«وحید وکیلی» از آذربایجان غربی

«مجتبی هرندی‌زاده» از اصفهان

«محمدتقی نوران» از تهران

«حامد علیزاده» از خراسان‌رضوی

«علی خشنود» از تهران

«هادی خانی» از ایلام

«مهدی شایق» از یزد

«علی حصاری» از سیستان و بلوچستان

«بهزاد هژبری» به عنوان حافظ کل از اردبیل

پنج نفر از اعضای گروه «طه» از آذربایجان شرقی 

«علیرضا سبحانی» سرپرست کاروان از تهران

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تعداد اعضای این کاروان طی سال‌های اخیر بار‌ها با کاهش روبرو بوده و امسال هم با وجود تلاش‌های به عمل آمده اعضای این کاروان افزایش نداشت و مانند سال گذشته با 20 نفر به حج اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها