امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99198
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۴
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از ستاد خبری سفره‌های همدلی، سرلشگر یحیی رحیم صفوی در بازدید از برنامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از ستاد خبری سفره‌های همدلی، سرلشگر یحیی رحیم صفوی در بازدید از برنامه تولیدی زمان افطار صدا و سیمای خراسان‌رضوی، اظهار داشت: امام راحل با

نگاه الهی که داشتند جمعه آخر رمضان را روز جهانی قدس نامگذاری کردند.

مشاور مقام معظم رهبری افزود: امسال روز جهانی قدس در حالی برگزار می‌شود که ملت بزرگ ما با حضور میلیونی خود پیامی را به جامعه جهانی می‌فرستد و همه انسان‌های آزاداندیش و با روحیه در سراسر جهان و ملت‌های مسلمان با ملت ایران و امام (ره) یک‌صدا می‌شوند.

صفوی شرکت در این راهپیمایی بزرگ را حمایت از مظلومان فلسطین در کرانه غزه دانست که آماج حملات شیطان و گرگ‌صفتان صهیونیسم قرار گرفته‌اند.

وی بیان کرد: حضور مردم ایران در این راهپیمایی در روز قدس قوت قلبی برای مقاومت مردم فلسطین است.

صفوی ابراز امیدورای کرد: این حمایت و حضور انسان‌دوستان جهان و ملت ایران در 80 شهر از کشورهای جهان روزی به 800 شهر در دنیا تبدیل شود.

وی حضور ملت ایران را تاثیرگذار بر رژیم صهیونیستی و حامیان غربی و عربی آن دانست و گفت: باید ملت فلسطین و مردم غزه برای تعیین سرنوشت خود در انتخابات آزاد شرکت کنند.

صفوی تاکید کرد: مردم غزه با جهاد قهرمانانه خود به آرزوی خود، آزادی قدس شریف، دست می‌یابند.
انتهای پیام/70005/گ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها