امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99207
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «یدیعوت آحارونوت»،  «شمعون شیفر» تحلیلگر این روزنامه در مطلبی از آنچه وی شکست ارتش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «یدیعوت آحارونوت»،  «شمعون شیفر» تحلیلگر این روزنامه در مطلبی از آنچه وی شکست ارتش رژیم صهیونیستی بر اثر تکیه بر تاکتیک ضربه محکم از آغاز تجاوز به غزه توصیف نمود به شدت انتقاد کرد و افزود: حماس و جهاد مقاومت کردند و هم‌اکنون ابتکار عمل در دست آنهاست و این موضوع عصبانیت ما را برانگیخته و عملیات نظامی تا کنون فایده‌ای نداشته است.

«رون بن یشای» دیگر تحلیلگر این روزنامه اعلام کرد که از آغاز عملیات زمینی علیه نوار غزه در پنجشنبه گذشته تا کنون ارتش رژیم صهیونیستی چند تن از بهترین نظامیان و افسران خبره خود که ستون ارتش به حساب می‌آمدند را از دست داده است.

یک  افسر رژیم صهیونیستی در گفتگو به کانال 10 این رژیم گفت که ارتش برای اینکه به اهداف خود درعملیات زمینی برسد نیاز به 2 هفته دیگر زمان دارد وی در ادامه مدعی شد که فشارهای سیاسی و سختیهای ساکنان سرزمینهای اشغالی باعث کوتاه شدن زمان عملیات زمینی خواهد شد.

تلاشهای چند روزه‌ای برای برقراری آتش‌بس در نوار غزه وجود دارد آخرین خبرها از طرح جدید «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا برای آتش‌بس سخن می‌گویند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها