امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99209
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 19
«جاوید مرتضی عباسی» سخنگوی مجلس ملی پاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد در زمینه برگزاری روز ...

«جاوید مرتضی عباسی» سخنگوی مجلس ملی پاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد در زمینه برگزاری روز قدس اظهار داشت: امام خمینی (ره) با بنیان نهادن روز قدس توجه همه مردم دنیا را به مسئله فلسطین جلب کرد این در حالی است که حتی هیچیک از کشورهای اسلامی توجهی به مسئله فلسطین نداشتند.

وی افزود: مسئله فلسطین تبدیل به یک بحران جهانی شده و هر چه زودتر باید حل شود.

عباسی عنوان کرد: اگر امت اسلامی با وجود جنگی که اسرائیل علیه مردم غزه به راه انداخته باز هم نسبت به مسئله فلسطین بی‌تفاوت باشند، نتایج این بی‌توجهی وخیم خواهد بود و اثرات منفی آن تمام کشورهای اسلامی را در بر می‌گیرد.

وی افزود: من تنها به عنوان نماینده پاکستان در اجلاس نمایندگان پارلمان کشورهای اسلامی شرکت نمی‌کنم بلکه تمام تلاش خود را به عنوان نماینده مردم مظلوم فلسطین و دفاع از حقوق آنها به کار می‌برم.

سخنگوی مجلس ملی پاکستان خاطرنشان کرد: بصیرت، حکمت و تدبیر امام خمینی (ره) که جمعه آخر ماه رمضان را به عنوان روز قدس پایه‌گذاری کرد، قابل تقدیر است زیرا بعد از این تلاش امام نه تنها مردم ایران بلکه مردم پاکستان و سراسر دنیا در این روز با برپایی راهپیمایی همبستگی خود را با مردم فلسطین اعلام می‌کنند.

عباسی از مردم کشورهای اسلامی خواست برای آزادی قبله اول مسلمانان با یکدیگر متحد شده و روز قدس را باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار کنند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها