امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99223
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه پیش از ظهر امروز و در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب، افزود: عدم حمایت ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه پیش از ظهر امروز و در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب، افزود: عدم حمایت مدعیان حقوق بشر از ملت مظلوم فلسطین در مقابل جنایت رژیم صهیونیستی چهره نفاق گونه آن‌ها را نمایان کرده است.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: مدعیان دروغین حقوق بشر چشمان خود را بر روی جنایاتی که در غزه و فلسطین رخ می‌دهد بسته‌اند اما آن وقت از حقوق یک عده همجنس‌باز حمایت می‌کنند که این‌ها همه نشان دهنده نفاق آنهاست.

 

آملی لاریجانی درباره پیام راهپیمایی روز قدس برای کشورهای غربی، گفت: امسال راهپیمایی روز قدس در یک شرایط ویژه انجام می‌پذیرد و مردم بی دفاع غزه زیر هجمه‌های ضد بشری رژیم صهیونیستی هستند.

 

وی ادامه داد: این راهپیمایی پیام بسیار ویژه‌ای دارد ملت بزرگ ما همیشه در حمایت از مردم بی دفاع فلسطین سر آمد بوده‌اند و این جریان پیام بزرگی دارد و آن پیام این است که مردم فلسطین و غزه بی دفاع نیستند و این سیل خروشان بزودی رژیم صهیونیستی را از ریشه بر می‌چینند.

 

رئیس قوه قضائیه خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی، رژیمی ضد بشری است که امیدواریم با اتحاد همه ملت‌های مسلمان این رژیم بر چیده شود.

 

آملی لاریجانی گفت: کشورهایی که چشمان خود را بر خلاف ادعای حقوق بشری بر روی این جنایات می‌بندند در جنایات این رژیم شریک هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها