امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99225
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 135
خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس/حسین شهبازی: امروز خیابان‌های شهرهای ایران حال و هوای دیگری داشت. امروز روز دفاع از مظلوم و ایستادگی در ...

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس/حسین شهبازی: امروز خیابان‌های شهرهای ایران حال و هوای دیگری داشت. امروز روز دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالم بود و یکایک ایرانیان به خود می‌بالیدند که هرچه رساتر فریاد مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس را سر دهند.

امروز روز یکی شدن ایران در مقابل صهیونیسم بین‌المللی بود و چشم‌های جهان نظاره‌گر ایستادگی ملت ایران بر آرمان‌های انقلاب اسلامی همچون سی‌وچند سال گذشته بود.

امروز مردم با زبان روزه آمده بودند تا به همه جهانیان اعلام کنند که فلسطین از «نهر تا بحر» است.

امروز در 770 شهر ایران اسلامی راهپیمایی روز قدس با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار شد و غریو مرگ بر اسرائیل لرزه بر تن تل‌آویو انداخت.

گزارش مشروح خبرنگاران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سراسر کشور از برگزاری راهپیمایی روز قدس را در ذیل می‌توانید مشاهده کنید.

گزارش خبرنگار فارس از خراسان رضوی

‌مشهد مقدس‌ یکپارچه ندای حمایت از غزه سر داد
مشهد مقدس یک بار دیگر در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس یکپارچه ندای حمایت از مردم مظلوم غزه سر داد‌ و همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، راهپیمایی روز جهانی قدس، روز همبستگی مسلمانان علیه رژیم جعلی صهیونیستی در مشهد مقدس برگزار شد.
مردم غیور، ولایتمدار و روزه‌دار مشهدی همزمان با سراسر ایران اسلامی از اوایل صبح امروز به خیابان‌ها آمده و با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس جنایات این رژیم غاصب علیه مردم مظلوم فلسطین به ویژه کودکان غزه را محکوم کردند.
مشروح خبر‌

گزارش خبرنگار فارس از استان قم
حمایت هزاران روزه‌دار قمی از مظلومان غزه
هزاران نفر از مردم روزه‌دار قمی صبح امروز همراه با جمعیت میلیونی در سراسر کشور در حمایت از مظلومیت مردم غزه به پا خاستند.
مشروح خبر‌
گزارش خبرنگار فارس از کاشان
حضور گسترده مردم دارالمؤمنین کاشان در راهپیمایی روز قدس

مراسم راهپیمایی روز قدس کاشان با حضور گسترده مردم دارالمؤمنین این شهرستان همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

مشروح خبر

گزارش خبرنگار فارس از سیستان و بلوچستان

طنین فریاد مرگ بر اسرائیل در دیار سیستان و بلوچستان‌

 راهپیمایی پرشور و باشکوه روز جهانی قدس در سیستان و بلوچستان آغاز و شعار «مرگ بر آمریکا» و « مرگ بر اسرائیل » در این استان طنین‌انداز شد. ‌

مشروح خبر

گزارش خبرنگا‌ر فارس استان ایلام

طنین‌اندازی خروش "مرگ بر اسرائیل" در سراسر ایلام

خروش «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» از لحظاتی پیش با مشت‌هایی گره زده و صفوفی به هم فشرده در سراسر استان ایلام طنین‌انداز شد.

مشروح خبر

گزارش خبرنگار فارس از استان کرمان

فریاد مرگ بر امریکا در آسمان کرمان طنین‌انداز شد

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از دقایقی پیش و با حضور پرشور مردم سراسر استان پهناور کرمان آغاز و حماسه سیاسی دیگری رقم خو‌رد.

مشروح خبر

گزارش خبرنگار فارس از استان گیلان

خروش فرزندان سردار جنگل در راهپیمایی روز قدس

مردم سرزمین سردار بزرگ میرزا کوچک‌خان جنگلی در روز همدلی خروشیدند و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیست را در آسمان گیلان طنین‌انداز کردند.‌

مشروح خبر

گزارش خبرنگار فارس از استان البرز

طنین ندای الله اکبر در غرب استان تهران 

‌‌مردم مومن روزه‌د‌ار و ولایتمدار استان البرز صبح امروز با مردم بی‌پناه و مظلوم فلسطین همراه شدند و فریاد مرگ بر اسرائیل را سردادند. ‌

مشروح خبر

گزارش خبرنگار فارس از استان سمنان

غریو «القدس لنا» در استان سمنان طنین‌انداز شد

غریو «القدس لنا» از دقایقی پیش هم‌زمان با آغاز راهپیمایی روز جهانی قدس در استان سمنان طنین‌انداز شد.‌

براساس این گزارش، راهپیمایی روز قدس از ساعت 11 پیش از ظهر امروز در 9 نقطه از استان سمنان بر اساس هماهنگی‌های انجام شده از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آغاز شد.‌

مشروح خبر

گزارش خبرنگار فارس از خراسان جنوبی

اعلام انزجار مردم بیرجند از صهیونیست‌ها در گرمای طاقت‌فرسا

راهپیمایی مرکز استان خراسان جنوبی در روز قدس با وجود گرمای طاقت‌فرسا مملو از جمعیتی بود که آمده‌ بودند تا یکصدا جنایات بی‌شرمانه گرگ‌صفتان صهیونیستی را پاسخ دهند.

مشروح خبر

گزارش خبرنگار فارس از استان مازندران

ندای مرگ بر اسرائیل مردم مازندران با صلابت‌تر از گذشته به عرش رسید

امروز ندای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکای مردم مازندران محکم‌تر و با صلابت‌تر از گذشته به گوش ‌رسید، امروز دل‌ها و زبان‌ها از مظلومیت انسان‌هایی می‌گویند که ده‌ها سال است روز و شب‌شان را با گلوله و خون پشت سر می‌گذارند.‌

مشروح خبر

گزارش خبرنگار فارس از چهارمحال و بختیاری

طنین فریاد مظلومیت غره در دیار مردمان غیرت ایران

مردم ولایت‌مدار و انقلابی چهارمحال و بختیاری در صفوفی متحد و یکپارچه، همگام و هم‌صدا برای آزادی قدس شریف از چنگال دژخیمان غاصب رژیم صهیونیستی با مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند. ‌

مشروح خبر
گزارش خبرنگار فارس از لرستان
غیور مردان لر ایران با اسلحه به خیابان آمدند
‌همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز همبستگی با ملت مظلوم فلسطین، فریاد مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق در لرستان طنین‌انداز شد.
مشروح خبر
گزارش خبرنگار فارس از شرق استان تهران
خروش مردم در شهرهای مختلف شرق استان تهران در دفاع از غزه
راهپیمایی روز جهانی قدس پیش از ظهر امروز با حضور گسترده مردم و مسئولان به منظور محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین در شهرهای مختلف شرق استان تهران برگزار شد.
مشروح خبر‌
گزارش خبرنگار فارس از استان مرکزی
‌مردم شهرهای استان مرکزی جنایات اسرائیل غاصب را محکوم کردند
مردم ولایت‌مدار و سربلند شهرهای مختلف استان مرکزی بار دیگر استوار قدم در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و با مشتی محکم و گره کرده جنایات اسرائیل غاصب را محکوم کردند.‌
مشروح خبر‌‌
گزارش خبرنگار فارس از استان زنجان
تجدید پیمان پایتخت شور و شعور حسینی با مردم غزه
مردم پایتخت شور و شعور حسینی با حضور در راهپیمایی روز قدس با مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه تجدید پیمان کردند.‌راهپیمایی روز قدس مردم زنجان از ساعت از میدان قائم زنجان آغاز شده و مردم با حضور گسترده در این راهپیمایی انزجار خود را از رژیم غاصب اسرائیل اعلام کردند. از ساعات اولیه راهپیمایی حضور مردم گسترده است و مردم با مشت‌های گره کرده شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» اقدامات ددمنشانه این رژیم جعلی را محکوم کردند.
مشروح خبر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها