امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99241
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۶
تعداد بازدید: 19
محمدرضا کسرایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت نقل و انتقالات بین المللی باشگاه‌ها، گفت: ...

محمدرضا کسرایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت نقل و انتقالات بین المللی باشگاه‌ها، گفت: چهار باشگاه درخواست جذب بازیکن خارجی داشته‌اند که هنوز اقدام خود را از طریق سیستم TMS  تکمیل نکرده‌اند و این باشگاه‌‌ها فقط تا فردا( شنبه) 12 نیمه شب فرصت دارند تا درخواست خود را تکمیل کنند تا بازیکن مورد نظرشان را جذب کنند.

وی ادامه داد: البته باشگاه‌هایی که فهرست‌شان تکمیل نشده باشد می‌توانند در طول نیم فصل اول از سه سهمیه بازیکن آزاد که سهمیه فیفاست استفاده کنند و آنها هر زمانی که بخواهند می‌توانند بازیکن جدید بگیرند به شرطی که آن بازیکن قراردادش تا قبل از  4 مرداد با باشگاه قبلی فسخ کرده و بازیکن آزاد باشد.

کسرایی در مورد اینکه باشگاهی از ایران درخواست گرفتن ITC  جواد نکونام را داشته یا نه، گفت: خیر هیچ باشگاه ایرانی تا امروز برای درخواست جذب نکونام اقدام نکرده است و ITC  نکونام باید از طریق کویت صادر شود البته نکونام هم سهمیه آزاد است و می‌تواند در طول نیم فصل به هر باشگاهی برود.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها