امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99257
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۶
تعداد بازدید: 141
مهدی محمدنبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص آخریم وضعیت تمدید قرارداد کی‌روش در پاسخ به این سؤال ...

مهدی محمدنبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص آخریم وضعیت تمدید قرارداد کی‌روش در پاسخ به این سؤال که آیا با وی در ارتباط بوده است یا خیر؛ گفت: کی‌روش در پرتغال است و توسط ایمیل با هم در ارتباط هستیم و فکر می‌کنم به طور قطع برای ادامه مذاکرات اوایل آگوست به ایران بازگردد. کی‌روش به طور حتم تا اواسط مرداد به ایران برمی‌گردد.

وی در مورد ادعای روزنامه cape times آفریقای جنوبی مبنی بر اینکه کی‌روش فردا به عنوان سرمربی آفریقای جنوبی معرفی می‌شود، گفت: کی‌روش در آخرین حضورش در تهران این موضوع را تکذیب کرد. با این حال تا آنجایی که بنده می‌دانم این بحث صحت ندارد و کی‌روش هم در خصوص سرمربیگری در تیم ملی آفریقای جنوبی با من صحبتی را انجام نداده است.

نبی در پاسخ به این سؤال که آیا گزینه‌های جدیدی برای سرمربیگری تیم ملی اعلام آمادگی کرده‌اند یا خیر، یادآور شد: خیر و در این مورد هیچ خبری نیست، ضمن اینکه همچنان گزینه اول و آخر فدراسیون فوتبال همچنان کارلوس کی‌روش است و آلترناتیوی نیز برای وی وجود ندارد.

وی در مورد انتقاد برخی اهالی فوتبال مبنی بر اینکه انتشار ارقام قراردادهای برخی تیم‌های لیگ برتری غیرواقعی است و اینکه آیا فدراسیون فوتبال قصد ورود به این موضوع را دارد یا خیر، گفت: این موضوع از اختیارات سازمان لیگ است و یکی از وظایف ذاتی این سازمان کنترل و نظارت بر امور باشگاه‌ها در بخش‌های مختلف است. بر همین اساس یک سری دستورالعمل‌ها و مقررات نیز به باشگاه‌ها ابلاغ شده است.

نبی افزود: کمیته صیانت سازمان لیگ نیز این موارد را بررسی و کنترل می‌کند و نتیجه را به سازمان لیگ و هیأت رئیسه ابلاغ می‌کند. اگر مواردی باشد که در این کمیته قابل حل نباشد، جهت تصمیم گیری به فدراسیون فوتبال ارجاع داده خواهد شد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال که به همراه سایر اعضای فدراسیون در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده بود در این مورد گفت: حدود 70 سال است که نسل کشی توسط رژیم اشغالگر قدس ادامه دارد و در روزهای اخیر نیز همانطور که شاهد بودید مردم غزه شهدای بسیاری را جهت مبارزه با این رژیم غاصب متحمل شدند. بنابراین بر جامعه ورزش و به خصوص جامعه فوتبال واجب بود که در این مراسم حضور بهم رسانده و سهم خود را ادا کنند.

وی ادامه داد: مردم ایران همواره نشان داده‌اند که مرد عمل هستند و در هر شرایطی که باشند مردم غزه را تنها نگذاشته و برای آزادسازی کشور فلسطین به سهم خود کمک خواهند کرد.

نبی در مورد اینکه اهالی ورزش چگونه می‌توانند به مردم غزه و فلسطینی‌ها دلگرمی بدهند، تصریح کرد: در حال حاضر یک بحث انسان دوستانه مطرح است و جامعه ورزش و فوتبال در این بحث خودش را شریک می‌داند. در مجموع اینکه هر بحثی که به صلاح مملکت باشد، ما در آن شرکت کرده و سهیم هستیم. قاعدتاً تمامی تلاش‌ها بر این است که آرامش هرچه سریع‌تر به میان مردم غزه بازگردد که در این راستا هرکمکی از دست جامعه ورزش به خصوص خانواده فوتبال بربیاید انجام خواهیم داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها