امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۰۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99260
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «المنار»، «سید حسن نصر الله» دبیر کل حزب الله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «المنار»، «سید حسن نصر الله» دبیر کل حزب الله لبنان اعلام کرد که اتاق‌های سیاهی تشکیل شده تا هیچ ارتباطی میان لبنانی‌ها و مصری‌ها و سوریها

و فلسطینی‌ها باقی نماند.

دبیر کل حزب‌الله لبنان در همین ارتباط افزود: انتخاب انتحاری‌های برای انجام عملیات در لبنان از میان فلسطینی‌ها به صورت عمدی صورت گرفت و در همین زمینه مثال‌های زیادی وجود دارد که می‌توان به آن اشاره کرد.

نصر الله گفت: با وجود همه توطئه‌ها و همه چالش‌ها مقاومت خود را بر منطقه و جهان تحمیل می‌کند و آنچه در حال حاضر در غزه اتفاق می‌افتد گواهی بر این نتیجه گیری است. می‌توان به پایداری برخی کشورهای عربی از جمله سوریه اشاره کرد و اینکه سوریه تسلیم نشده و از این دست نیز می‌توان به انقلاب ایران و حمایت از مسئله فلسطین و جنبش مقاومت در لبنان و پیروزی مقاومت در برابر اسرائیل اشاره کرد.

منطقه از زمان اشغال فلسطین در خطرناکترین مرحله است

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: مهم‌ترین مسئله این است که مردم فلسطین بر ناامیدی و تسلیم پیروز شده و مقاومت از پدر به پسر و به سینه به سینه در میان فلسطینی‌ها به ارث رسیده است، مردم فلسطین با وجود شرایط سخت معیشتی و با وجود وسوسه مهاجرت همچنان به خاک و سرزمینش پایبند است و حاضر نیست تسلیم شود و هنوز مردم فلسطین مقاومت می‌کند.

سید حسن نصرالله گفت: گزینه مقاومت و پایداری از همان ابتدا وجود داشته و گروه‌ها و جریان‌های فلسطینی از همان ابتدا بدون توجه به رویکردهایشان در کنار مردم فلسطین گزینه مقاومت و پایداری را انتخاب کردند.

نصر الله افزود: [من الان] از وجود طرحی از سوی آمریکا و اسرائیل با همکاری بسیاری از کشورها و سازمان‌های غربی سخن می‌گویم که همچنان در حال اجراست اما آنچه امروز با آن روبه رو شده‌ایم خطرناک ترین مرحله منطقه ما از زمان اشغال فلسطین به شمار می‌رود و دلیل آن نابودی برنامه ریزی شده‌ای است که در منطقه بعد از انقلاب‌های عربی صورت می‌گیرد.

وی افزود: انقلاب‌های عربی از ابتدا با نیات پاک و صادقانه‌ای صورت گرفته بود اما برخی این انقلاب‌ها را ربوده و جهت آنها را به هر سویی که خود خواسته‌اند تغییر داده‌اند. 

از نظر تکفیری‌ها سنی‌ها دو راه دارند؛ بیعت یا مرگ

سید حسن نصرالله افزود: آنچه امروز شاهد آن هستیم نابود کردن مردم و ارتش و جوامع در منطقه است و ایجاد مشکلاتی در این جوامع است که تا صد سال هم نتوان آنها را حل کرد.

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: سوریه‌ای که همواره دیواری پایدار در برابر رژیم صهیونیستی بوده و انشاء الله همچنان باقی بماند و بزرگترین حامی مقاومت فلسطین بوده امروز با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کند. عراقی که وارد تونل تاریکی شده و متأسفانه به اسم اسلام و به اسم خلافت اسلامی خانواده‌های مسیحی در آن وادار به کوچ اجباری می‌شوند و سنی‌ها تنها دو گزینه دارند یا اینکه با داعش باشند و یا سر بریده شوند، اما شیعیان در عراق حق انتخاب ندارند و به اتهام ارتداد سر بریده می‌شوند.

سید حسن نصر الله افزود: ما به عنوان مسلمان امروز وظیفه داریم که آنچه در قبال مسلمانان و مسیحیان در عراق روی می‌دهد را محکوم کنیم.
انتهای پیام/ص

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها