امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99273
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان پیش از ظهر امروز با حضور در راهپیمایی ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان پیش از ظهر امروز با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صحنه فلسطین صحنه قربانی شدن انسانیت است و این انسانیت است که زیر پای شیطان‌ها و شیطان‌صفت‌ها تکه و پاره می‌شود.

وی با تاکید براینکه مسئله فلسطین مسئله انسانی و مذهبی است خاطرنشان کرد: شیطان صفتان که می‌خواهند همه دنیا را ببندند و به اسارت بکشند امروز صفت خود را در فلسطین به نمایش گذاشتند؛ نشانه‌هایی که امروز در فلسطین می‌بینید حقیقت نظام انگلیس است و آن حرف‌هایی که می‌زنند که می‌خواهیم انسانیت را به پا کنیم امروز در فلسطین دیده می‌شود.

احمدی‌نژاد راه‌حل فلسطین را همان راه‌حل امام دانست و گفت:  هرچه می‌گذرند می‌بینیم حرف‌های امام الهی بود بنابراین موجودیت غیر مشروع، غیرانسانی، اشغالگر، آدم‌کش و تجاوزگر باید حل شود.

رئیس‌جمهور سابق کشورمان تاکید کرد: آنهانقشه کشیدند و اگر بتوانند کار غزه را تمام کنند بحث فلسطین تمام است حالا یک تکه از اردن را می‌کنند می‌دهند به کرانه غربی دو دولت درست می‌کنند و سر مردم شیره می‌مالند و بحث غزه را تمام می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: هولوکاست واقعی در فلسطین است و همه مردم دارند می‌بینند بنابراین نیازی به سندسازی، تبلیغات و فریب‌کاری نیست و اتفاقات فلسطین یک نسل‌کشی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار