امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99278
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
لطف‌الله فروزنده معاون پارلمانی دولت دهم در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن ...

لطف‌الله فروزنده معاون پارلمانی دولت دهم در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم در روز دفاع از مردم مظلوم فلسطین، گفت: حضور امروز مردم در راهپیمایی روز قدس این پیام را به مردم مظلوم فلسطین می‌دهد که آنان تنها نیستند و پشتیبانی ملت ایران را به همراه خود دارند.

وی ادامه داد: ما به مردم فلسطین می‌گوییم که در مقابل رژیم صهیونیستی مقاومت کنید چرا که باطل نابود شدنی است.

فروزنده خاطرنشان کرد: پیام دیگر حضور مردم در راهپیمایی روز قدس به جهانخواران و دولت‌های مستکبر است که بدانند ملت‌های مستضعف و مسلمانان جهان برای نابودی رژیم صهیونیستی با هم متحد هستند.

معاون پارلمانی دولت دهم با اشاره به بصیرت مردم در خصوص دفاع از مرم مظلوم غزه گفت: ما باید در تحلیل‌هایمان توجه داشته باشیم که جریان فتنه یک جریان استکباری بود که عناصر این جریان هنوز نیز وجود دارد و باید مردم در برابر آن هوشیار باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران بعد از حرکت ذلت‌بار عده قلیلی که در سال 88 شعار نه غزه نه لبنان دادند در راهپیمایی‌های روز قدس نشان دادند که از آرمان‌های امام(ره) و انقلاب عقب ننشسته‌اند و امروز نیز باشکوه‌تر از گذشته در راهپیمایی روز قدس حاضر شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها