امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99280
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
آیت‌الله قرهی رئیس حوزه علمیه حضرت مهدی (عج) در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

آیت‌الله قرهی رئیس حوزه علمیه حضرت مهدی (عج) در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: مردم مسلمان با حضورشان در راهپیمایی روز قدس به خصوص مردم جمهوری اسلامی که دشمن به دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است تبلیغات کشورهای غربی و مستکبر را باطل کرد.

وی ادامه داد: این حضور مردم طبعا استکبار جهانی را نیز متوجه اشتباهات خود در رابطه با حمایت از رژیم صهیونیستی، این غده سرطانی ساخت.

ایت‌الله قرهی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: مردم  با حضور همیشگی‌ در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که شعار عده قلیلی که نه غزه و نه لبنان بود مردمی نبوده است آن عده قلیل جایی در بین ملت ایران ندارند.

رئیس حوزه علمیه حضرت مهدی (عج) در پایان خاطرنشان کرد: آن عده قلیل از دست نشانده‌های رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی بودند که شعارشان در راستای اهداف اسرائیل بود که به دنبال ایجاد تفرقه بین مسلمانان بودند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها