امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99286
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه راهپیمایی امروز روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه راهپیمایی امروز روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حضور مردم در راهپیمایی روز قدس گسترده دانست و گفت: مردم نشان دادند همانند سابق در مقامت خود پایدارند.

وی اضافه کرد: ملت ایران امروز یکپارچگی خود را بدون در نظر گرفتن قومیت برضد اسرائیل و آمریکا را به تصویر کشیدند.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره گنبد آهنین رژیم صهیونیستی نیز گفت: همگان (گنبد آهنین رژیم صهیونیستی) را دیدند اگر این گنبد آهنین بود موشک از آن عبور نمی‌کرد.

طائب افزود: هرچقدر آنها (رژیم صهیونیستی) بر تسلیحات خود می‌افزایند نمی‌توانند بر مقاومت مردمی فائق آیند زیرا مقاومت مردمی راهکار ملت‌ها است.

وی مقاومت را سلاح ملت‌های مسلمان دانست و گفت: آنها فهمیده‌اند امروز برای دفاع از خود باید یکپارچگی‌شان را حفظ کنند، آنها دریافته‌اند باید به آن میزان می‌توانند مسلح شوند که خداوند نیز ان‌شاءالله برکت خواهد داد.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین تصریح کرد: آنها به هر میزان که توان دارند باید خود را مسلح کنند و خدا نیز ان‌شاءالله یار‌ی‌‌شان خواهد، ما نصرت الهی را برای پیروزی مردم غزه نزدیک می‌بینیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها