امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99292
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دماوند، منوچهر محمدی ظهر امروز در جمع پرشور راهپیمایان شهرستان دماوند اظهار کرد: امروز 36 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دماوند، منوچهر محمدی ظهر امروز در جمع پرشور راهپیمایان شهرستان دماوند اظهار کرد: امروز 36 سال از نام‏گذاری روز جهانی قدس می‏گذرد و در واقع به جرات می‌‏توان گفت آنچه امام خمینی (ره) در 36 سال قبل مطرح و پیش‏بینی کردند، امروز در حال وقوع است.

وی ادامه داد: امروز مردم غزه در محاصره قرار دارند و همچنین مشاهده می‌‏شود که آنها در این محاصره چه اعجازی کرده‌‏اند.

مشاور سابق وزیر امور خارجه بیان کرد: رژیم صهیونیستی و آمریکا از چهار طرف نوار غزه را محاصره کرده‌‏اند و حتی اجازه حرکت به جنبنده‌‏ای را نمی‌‏دهند.

مشاور وزیر سابق امور خارجه با بیان اینکه غزه از سمت شمال و شرق به مرز‌های رژیم صهیونیستی و از قسمت غرب به دریای مدیترانه چسبیده است، گفت: متاسفانه وجود ناوگان‌های آمریکایی و رژیم صهیونیستی که کاملا آن منطقه را تحت کنترل قرار گرفته‏اند، به ماهی‌گیران فلسطینی اجازه ورود بیش از سه کیلومتر را نمی‌دهند.

محمدی با بیان اینکه فلسطین از سمت جنوب به مصر متصل می‌شود، ادامه داد: مصر مرزها را کاملا مسدود کرده و اجازه تردد را به فلسطینی‌ها نمی‌دهد و دیواره بتنی عظیمی را ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه جنگ‌هایی که امروز فلسطین انجام می‌دهد، با گذشته متفاوت است، افزود: در گذشته آن‌ها حتی یک سلاح برای جنگ نداشتند و غزه 30 سال در اشغال رژیم صهیونیستی بود و آن‏ها امروز آن چنان جنگی را برای رژیم صهیونیستی تدارک دیده‏اند که آن‌ها مجبور شدند نیروهای خود را از غزه خارج کنند.

مشاور وزیر سابق امور خارجه ادامه داد: مردم مجاهد در این جنگ 19 روزه، چنان سیلی محکمی به رژیم صهیونیستی زدند که شرایط آتش‏بس نیروهای فلسطینی را پذیرفتند.

محمدی تصریح کرد: اکنون وقتی دشمنان اجازه ورود دارو و غذا را به غزه نمی‌دهند، این مردم در محاصره توانستند حماسه‌ای در این محاصره ایجاد و با پهباد‌های خود تا چندین کیلومتر به داخل خاک رژیم صهیونیستی نفوذ کنند.

وی با بیان اینکه فلسطین بیش از 10 هزار موشک از طریق تونل‌هایی که ساخته، منتقل کرده است، بیان کرد: اکنون مشاهده می‌شود که 2 هزار موشک از انواع مختلف، به سوی کلیه شهرهای نزدیک و دور رژیم صهیونیستی شلیک می‌کنند، به طوری که بعضی از شهرهای رژیم صهیونیستی اکنون نیمه‏خالی است.

مشاور وزیر سابق امور خارجه اضافه کرد: اینک رژیم صهیونیستی با بیش از 200 کلاهک هسته‌ای و حمایت‌ همه‏جانبه غربی‌ها، در مقابل عده‌ای سنگ به دست این چنین عمل می‌کند و بعضی از سربازان ارتش رژیم صهیونیستی از ترس مقابله با فلسطین، خودزنی و خودکشی می‌کنند.

محمدی با بیان اینکه به اعتراف رژیم صهیونیستی تاکنون 60 نفر از فرماندهان این رژیم به درک واصل شده‏اند، افزود: همچنین یک فروند هواپیمای F16 نیز توسط جوانان غیور فلسطینی سرنگون شده و 30 تانک آن‌ها از بین رفته است.

وی با بیان اینکه اینک رژیم صهیونیستی به دنبال آتش‏بس است، ادامه داد: اما فرزندان مسلمان فلسطین تا زمان پذیرفته نشدن شرایطشان آتش‏بس را قبول نخواهند کرد.

مشاور وزیر سابق امور خارجه با بیان اینکه 40 درصد از کسانی که توسط رژیم صهیونیستی به شهادت می‏رسند، کودکان هستند، اظهار کرد: این خیلی بی‌شرمانه است و آن را می‌توان به موجی تشبیه کرد که دنیا را فرا گرفته و در گرداب غزه در حال فرو رفتن است.

محمدی با بیان اینکه استکبار جهانی سعی کرد تا حلقه حفاظتی را برای رژیم صهیونیستی به وجود بیاورد، گفت: آن‌ها طرح خاورمیانه را مطرح کردند که همه دولت‌ها باید به صورت موزائیکی باشند و به دولت‌های کوچکی تبدیل شوند که این طرح اینک برعکس عمل شده است.

وی تصریح کرد: اگر امروز آمریکا و غرب از رژیم صهیونیستی دفاع و حمایت نکنند، این رژیم یک روز هم دوام نمی‌آورد و نابود می‌شود؛ آمریکایی‌ها که حرف از قدرت می‌زنند، امروز با مشکلات زیادی مواجه هستند و چندین میلیون دلار بدهی دارند و در واقع هر آمریکایی 50 هزار دلار بدهکار است.

انتهای پیام/67015/غ40
برچسب ها:
آخرین اخبار