امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99293
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی عصر امروز (جمعه) با حضور در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی عصر امروز (جمعه) با حضور در راهپیمایی جهانی قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اسرائیل درمانده شده است و چند روزی است که به دنبال فرار از مهلکه می‌گردد.

وی افزود: صهیونیست‌ها برآوردهای غلطی دارند که  به دنبال نابودی جبهه مقاومت هستند و به مهلکه گرفتار شدند و می‌خواهند دیگران کمک کنند تا خود را نجات دهند.

سردار احمدی‌مقدم تصریح کرد: امروز ابتکار عمل در دست صهیونیست‌ها نیست بلکه به باتلاقی گرفتار شده‌اند که به دنبال کمک و پشتیبان می‌گردند.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد:‌همه مردم شاهد رشد مقاومت و تضعیف صهیونیست‌ها هستند امروز هیچ نقطه امنی در سرزمین‌های اشغالی به جا نمانده است که اگر آن را با سال 2012 مقایسه کنیم این موضوع را می‌بینیم که امروز دلیل ناامنی اسرائیل افزایش یافته و این رژیم غاصب باید نگران حیات خود باشد.

وی ادامه داد:‌ با توجه به واقعه اخیر غزه امروز پرشورترین راهپیمایی در کشور ما و همه کشورهای دیگر برگزار شد  حمایت گسترده مردم از مقاومت فلسطین در مقابل رژیم متجاوز صهیونیستی به رزمندگان مقاومت که در صحنه در حال دفاع هستند روحیه می‌دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها