امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99294
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی براینکه اخیراً برخی از افراد حاضر در دولت انتقاداتی را نسبت به این سازمان داشته‌اند نظر شما در این باره چیست؟ گفت: من در طول این مدت سه دولت را تجربه کردم وظیفه رسانه ملی نیز براساس رهنمودهای رهبری معظم انقلاب حرکت در راستای انقلاب و نظام است.

وی با بیان اینکه در مجموع وظیفه صدا و سیما حمایت و پشتیبانی از دولت‌ها است اظهار داشت: براساس مشی مقام معظم رهبری و وظیفه شرعی و قانونی سازمان صدا و سیما این مسئولیت را برعهده دارید اما ممکن است در هر دوره‌ای بنا به دلایلی برخی از خواسته‌ها و توقعاتی که هست در چارچوب سیاست رسانه ملی نباشد.

رئیس سازمان صدا و سیما با تاکید براینکه این سازمان تمام تلاش خود را برای عمل به وظایفش به کار می‌گیرد تصریح کرد: ممکن است شرایط حاشیه‌ای و درگیری پیش اید اما ما نشان داده ایم درگیر نمی‌شویم.

ضرغامی اضافه کرد: ما به عنوان کسانی که از روزهای ابتدایی (انقلاب) همراه با ارزش‌های انقلاب بودیم همان شعار روزهای اول را می‌دهیم، شعار ما از ابتدا این بود که حزب‌الله درگیر نمی‌شود؛ زمانی که ما با چپی‌ها و منافقین درگیر می‌شدیم و آنها می‌خواستند فضا را به هم بزنند شعار ما این بود که حزب‌الله درگیر نمی‌شود اما حرف خودمان را می‌زدیم.

رئیس سازمان صدا و سیما در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس، مبنی براینکه درباره تغییر رئیس سازمان صدا و سیما چه اطلاعاتی دارید و آیا تا کنون بحثی پیرامون این موضوع با شما شده است، گفت: من اطلاعی ندارم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها