امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99296
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
محمد حسن صفار هرندی عضومجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

محمد حسن صفار هرندی عضومجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: حضور امروز مردم در راهپیمایی روز قدس یکباردیگر نشان داد که آْنان در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از آرمان‌های امام (ره) کوتاهی نخواهند کرد.

وی خاطر نشان کرد: رسوایی شعار نه غزه نه لبنان از قبل نیز روشن بود اگر چه کسانی که زمینه‌ساز طرح آن شعار بودند، یاران دیروز و غافلان انقلاب بودند که 10 سال پیش شعار مقاومت اسلامی را بلندتر از دیگران فریاد می‌زدند.

صفارهرندی ادامه داد: حال امروز این افراد به خاطر منافع زودگذر و جمع کردن آراء افرادی که نسبت با اعتقادات آنان نداشتند، متوسل به کسانی شدند که شعارشان نه غزه نه لبنان بود.

وی تصریح کرد: گناه یاران دیروز انقلاب و غافلان امروز این است که برای افزایش وزن خودشان به جایی متوسل شدند که نمی‌توانستند تا آخر خط با آنان بروند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: امروزه همان افرادی که در توجیه شعار نه غزه نه لبنان گفتند این شعار به خاطر عصبانیت از بعضی روش‌ها بود امروز اطلاعیه می‌دهند که انتخاب شعار نه غزه نه لبنان به آنان انتصاب ناروایی است.

صفار هرندی با اشاره به لزوم پایداری در اهداف انقلاب گفت: خدا را شاکریم که این افراد یکبار دیگر ایمان آوردند اما خدا کند در این مسیر پایدار بماننند نه اینکه تا زمانی که احساس کردند وزنشان به افکار عمومی کم شده است متوسل به اغیار شوند. چرا که دشمنان انقلاب آنان را به قربانگاه آرمان‌های انقلاب می‌برد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت احمدی نژاد با اشاره به نتیجه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: یکی از نتایج حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس این است که در زمان کوتاهی نتیجه یک عمل غیر صالح برملا شد و افراد را وادار به بازپس گرفتن  ادعاهای انحرافی سابقشان شد.

صفار هرندی در پایان خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم از این که کسانی که روزی ضد انقلاب را همراهی کردند امروز با شعار هم غزه و هم لبنان از آنان تبری می‌جویند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها