امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99299
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ملت ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر با حضور میلیونی خود به جهانیان ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ملت ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر با حضور میلیونی خود به جهانیان ثابت کردند تا در حمایت از ملت مظلوم فلسطین همچون گذشته به عنوان پیشگامان این عرصه در صحنه حضور دارند.

ملت روزه‌دار ایران از دقایقی قبل از شروع مراسم در مسیرهای راهپیمایی حضور پیدا کرده و با مشت‌هایی گره کرده به سر دادن شعارهای ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی پرداختند و شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق و مرگ بر انگلیس راهپیمایان در خیابان‌های مسیر راهپیمایی طنین‌انداز شد.

راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردها و پارچه‌نوشته‌هایی مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا انزجار خود از جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت مستکبران از این رژیم را اعلام کردند و عده‌ای با پیچیدن کفن به دور پلاکاردهای خود نمادی از کشته شدن کودکان در غزه به دست رژیم صهیونیستی و تابوت این کودکان را به نمایش گذاشتند.

ملت ایران در راهپیمایی امروز پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند و بدین وسیله بار دیگر انزجار خود را از جنایات غیر انسانی این رژیم را به نمایش گذاشتند.

از دیگر صحنه‌های راهپیمایی امروز حضور تعدادی از کودکان با نقش پرچم ایران و فلسطین در کنار هم بود تا بار دیگر همراهی ملت ایران با ملت مظلوم فلسطین و حمایت از مردم فلسطین و غزه به این شکل به نمایش گذاشته شود.

مدافعان حرم نیز دوشادوش سایر مردم در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا کردند و ضمن حضور در راهپیمایی  میلیونی امروز به محکومیت اقدامات گروهکهای تکفیری و داعش پرداختند.

کاروان عزاداری مردم روزه‌دار ایران نیز در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پیدا کرد و با نواختن سنج و دمام و سر دادن نوای یا زینب به جمع راهپیمایان پیوست.

در راهپیمایی امروز سرود (آمریکا، آمریکا ننگ به نیرنگ تو) توسط (قره‌باقی) خواننده این ترانه به صورت زنده اجرا و آخرین اثر حامد زمانی در مورد مردم غزه با نام (می‌کشیم) در مسیر راهپیمایی پخش شد.

مسئولان و مقامات جمهوری اسلامی ایران نیز همگام با آهاد مردم در راهپیمایی روز قدس حضور یافتند و ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حمایت خود را از مقاومت مردم مظلوم فلسطین اعلام داشتند. در این مراسم رؤسای جمهور و قوه قضائیه، اسحاق جهانگیری (معاون اول رئیس‌جمهور)، علی‌اکبر ناطق نوری، محمود گودرزی (وزیر ورزش و جوانان)، محمدجواد ظریف (وزیر امور خارجه)،غلام‌حسین محسنی اژه‌ای (دادستان کل کشور)،  علی‌اکبر صالحی (رئیس سازمان انرژی اتمی) علی یونسی (دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقلیتهای دینی و مذهبی)، (سردار احمدی‌مقدم (فرمانده نیروی انتظامی) جعفر منتظری (رئیس دیوان عدالت اداری)، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری (فرمانده نیروی دریایی ارتش)، حسین دهقان (وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح) و تعداد دیگری از مقامات در رده‌های مختلف حضور داشتند.

ملت همیشه در صحنه ایران در پایان راهپیمایی روز قدس امسال با صدور قطعنامه 10 ماده‌ای اقدامات غیر انسانی رژیم اشغالگر قدس بر علیه ملت فلسطین و به ویژه مردم غزه را مصداق جنایت جنگی دانستند و تنها راه مقابله با این رژیم نامشروع را پیروی از الگوی مقاومت عنوان کردند.

راهپیمایان در این قطعنامه همچنین بر وحدت گروهای مختلف فلسطینی تأکید کرده و اقدامات گروهک تروریستی داعش در منطقه را جنگ نیابتی از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی دانستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها