امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99323
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسین هاشمی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسین هاشمی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: حضور مردم از چند منظر در روز قدس حائز اهمیت است. در این روز مردم با امام (ره) بیعت می‌کنند که با هوشمندی خاص و آینده‌نگری ویژه‌ای این روز را نامگذاری کرده است.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی در 66 سال گذشته فشارها و تهدیدهای زیادی از جمله حملات زمینی، دریایی و هوایی به مردم مظلوم فلسطین داشته است ولی با تمام این تهدیدها مردم فلسطین روز به روز محکم‌تر شدند و رژیم اشغالگر قدس منزوی‌تر شده است.

استاندار تهران گفت: هنوز جنگ 22 روزه یادمان نرفته است و در این دو هفته نیز که رژیم اشغالگر قدس با تمام امکانات و حملات زمینی و هوایی که به مردم بی‌دفاع غزه داشته است و آنها نیز با کمترین امکانات دفاع کرده‌اند همچنان راهیی به پیش نبرده‌‌اند.

هاشمی خاطر نشان کرد: کشورهای عربی منطقه در قبال جنایات رژیم صهیونیستی سکوت کرده‌اند و از غیرت عربی آنها خبری نیست.  مردم غزه علیرغم اینکه مسلمان هستند هم‌زبان و هم کیش کشورهای عربی منطقه محسوب می‌شوند.

وی افزود: کشورهای اسلامی در اقصی‌نقاط جهان از فلسطین حمایت کرده‌اند و سازمان بین‌المللی موظف هستند به بحث غزه حساس‌‌تر شوند.

استاندار تهران گفت: پیام این راهپیمایی این است که ما هیچ‌وقت از حمایت مردم فلسطین دست بر نمی‌‌داریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها