امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99325
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
مینو اصلانی در راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، گفت: حضور بی‌نظیر مردم روزه‌دار در این هوای گرم افتخار دیگری بر افتخارات ...

مینو اصلانی در راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، گفت: حضور بی‌نظیر مردم روزه‌دار در این هوای گرم افتخار دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است و حضور پرشور مردم نشان می‌دهد خون شهدا ثمر داده است و مردم ما همچنان بر پای آرمان‌های امام راحل (ره) ایستادند و بر آرمان فلسطین تأکید می‌کنند.

اصلانی افزود: امروز زنان، مردان،  کودکان و افراد سالخورده نیز در راهپیمایی حضور گسترده دارند و هیچ کدام از تبلیغات رسانه‌ای دشمن در شبکه‌های ماهواره‌ای که سعی در تضعیف این آرمان‌ها را دارند نتوانسته است در حضور پرشور مردم تأثیرگذار باشد.

رئیس بسیج جامعه زنان ادامه داد: مردم ما علیرغم سکوت مجامع بین‌المللی با بصیرت در این راهپیمایی حاضر شدند و تبلیغات آنها را نقش بر آب کردند.

اصلانی با اشاره به حضور پرشور زنان در این راهپیمایی، گفت: حضور زنان با چادرهایی که حاکی از اعتقاد راسخ به اسلام است بار دیگر نشان دادند که همواره در صف مقدم مقابله با جبهه باطل حضور دارند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها