امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99327
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
حجت‌الاسلام محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی در غزه و کشتار زنان، کودکان و سالخوردگان خواستار واکنش سریع وزرای ...

حجت‌الاسلام محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی در غزه و کشتار زنان، کودکان و سالخوردگان خواستار واکنش سریع وزرای اوقاف کشورهای اسلامی به این جنایات وحشیانه شد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در ادامه، افزود: هم‌اکنون دستان آلوده استکبار به خون مسلمانان از آستین نامبارک رژیم صهیونیستی در غزه بیرون آمد و مومنان، مسلمانان روزه‌دار و بی گناه و جمع کثیری از نوجوانان و کودکان و زنان بی‌گناه را به خاک و خون کشیده است.

وی ادامه داد: بی تردید این بار نیز به مدد الهی و مقاومت و ایستادگی رزمندگان حماس و ایثار و جانفشانی‌ها، مسلمانان فلسطینی بار دیگر طعم تلخ شکست و ناکامی را به سران غاصب رژیم صهیونیستی خواهد چشاند.

نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به دروغین بودن شعار حقوق بشر غرب، ابراز داشت: حمایت غرب و استکبار جهانی از رژیم کودک کش صهیونیستی و عاملان جنایات روزهای اخیر در غزه، پوشالی و دروغین بودن شعارهای حقوق بشر غرب را به جامعه جهانی و آزادیخواهان جهان نشان داد.

حجت‌الاسلام محمدی خاطرنشان کرد: مردم روزه دار و مؤمن ایران اسلامی در این حضور به‌هم فشرده در صفوف نماز جمعه روز جهانی قدس و تظاهرات میلیونی این جمعه حماسی و اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین دعوت‌‌ شده‌اند و حماسه‌ای دیگر می‌آفرینند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها