امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99328
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار آموزش و پروش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، باشگاه بین‌المللی دانش آموزان ضد صهیونیسم با همکاری اتحادیه انجمن‌های ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پروش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، باشگاه بین‌المللی دانش آموزان ضد صهیونیسم با همکاری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به صورت همزمان در روز قدس از دانش‌آموزان ثبت‌نام به عمل می‌آورند.

این باشگاه بین‌المللی برای دانش‌آموزان 5 محور را پیش‌بینی کرده است که نخست «روشنگری و مطالبه‌گری از نهادهای بین‌المللی با محاکمه و مجازات جنایتکاران حامیان فجایع غزه»، «تولید محصولات و برگزاری برنامه‌های فرهنگی تا آزادی قدس»، «ایجاد کمپین‌های ضد صهیونیسمی تا بازگشت آوارگان فلسطین به وطن خود»، «ایجاد فضای تولید فکر و ایده‌های نو در چگونگی مبارزه با صهیونیسم تا نابودی رژیم جعلی صهیونیسم» و «برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌‌های جهان بدون صهیونیسم تا تحقق جهان بدون صهیونیسم» از محورهای این باشگاه بین‌المللی است.

به گزارش فارس، در راهپیمایی روز قدس فرم‌هایی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد و آنها به عضویت باشگاه دانش آموزی ضد صهیونیسم درمی‌آیند.

نخستین گردهمایی این باشگاه هم در روز پیروزی مقاومت مردم فلسطین برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها