امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99333
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار قضایی فارس آیت‌الله محسنی گرکانی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سؤال که پیام این راهپیمایی پرشور برای دولت‌های غربی چیست گفت: ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس آیت‌الله محسنی گرکانی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سؤال که پیام این راهپیمایی پرشور برای دولت‌های غربی چیست گفت: امام (ره) 30 سال قبل روز جهانی قدس روز تنفر از اسرائیل و تنفر از این گروه آدمکش نام نهاد.

وی گفت:‌ این گروه جنایتکار به صغیر و کبیر رحم نمی‌کنند و دو علت دارد 66 سال است که این فرقه جنایتکار و آدمکش در میان خاورمیانه مردم فلسطین و همه مردم را به خاک و خون کشیده است مخصوصاً در این ماه رمضان به خاک خون کشیده‌اند.

محسنی گرکانی گفت: یک میلیارد و 600 میلیون نفر در جهان مسلمان هستند که می‌توانند این غده سرطانی را از بین ببرند و باید اتحاد کنند.

رئیس دیوان عالی کشور در پاسخ به این سؤال که چرا برخوردهای مدعیان حقوق بشر دوگانه است، گفت: آنها از مطرح کردن حقوق بشر در جهت فریب مردم استفاده می‌کنند.

محسنی گرکانی گفت: آنها از واژه آزادی و دفاع از حقوق بشر قصد فریب مردم را دارند و خودشان از همه گرگ‌تر هستند.

این مدعیان حقوق بشر و این دولت‌های استکباری با ادعای حقوق بشر جنایت‌کارترین رژیم را به جان مردم انداختند که شاهد جنایت‌های آن‌ها در غزه هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها