امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99336
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مرداد است، ماهی که در آن دانش‌آموزان و والدین آنها نباید دغدغه‌ای جز ثبت‌نام و خرید کیف و کتاب مدرسه داشته باشند، اما ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مرداد است، ماهی که در آن دانش‌آموزان و والدین آنها نباید دغدغه‌ای جز ثبت‌نام و خرید کیف و کتاب مدرسه داشته باشند، اما کمی آن طرف‌تر مردمی زندگی می‌‌کنند که نوشیدن جرعه‌ای آب و خوردن تکیه‌ نان آن هم در ماه فضیلت خدا برایشان دشوار است، مردمی که 66 سال است که آماج نسل‌کشی و قتل عام وحشیانه رژیم اشغالگر قدس هستند.

16 مرداد 58 بود که پیر فرزانه انقلاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامید تا 10 روز بعد اولین حضور ملت غیور ایران در راهپیمایی علیه دولت‌های کفر برگزار شود و اما امروز جمعه 3 مرداد سال جاری مردم ظلم‌ستیز ایران با تظاهرات میلیونی خود فریاد انزجار سر می‌دهند تا به دنیا نشان دهند که وارثان خون علمدار کربلا هستند.

در تهران مردم همپای دیگر هموطنان خود چند ساعت قبل از شروع راهپیمایی از مسیرهای 9 گانه خود را به میدان انقلاب و دانشگاه تهران می‌رسانند تا پیش از حضور در خطبه‌های نماز آخرین جمعه ماه رمضان یک صدا با مردم مظلوم غزه فریاد نصر من الله و فتح قریب سر دهند.

حد فاصل میدان فردوسی به انقلاب آنچه بیش از هر چیزی توجه انسان را جلب می‌کند ماکت شهید محمد ابوخضیر است که در میان شعله‌های آتش به چشم می‌خورد، کودکی که شاید آرزوهایش کمتر از سن و سالش بود اما در آتش کینه کسانی سوخت که حتی تکیه‌ای پارچه برای کفن‌ پوشاندن او نگذاشتند.

حسین نوجوان 11 ساله درباره حضورش در راهپیمایی امروز می‌گوید: ما امروز آمده‌ایم تا به محمد ابوخضیر بگوییم که آرزوی او را برآورده می‌کنیم، ما می‌دانیم که آرزوی محمد زندگی آرام در کنار خانواده‌اش بود اما جنایتکاران تاریخ بشر آرزوهای او را ناکام گذاشتند.

حسین 11 ساله چه خوب معنی جنایتکار را می داند. تصویر آمریکا، اسرائیل و انگلیس تا ابد در ذهن او به عنوان خونخواران بشریت خواهد ماند. سی و ششمین سالگرد روز جهانی قدس حال و هوای دیگری دارد، آنچه بیش از پیش قلب انسان را به درد می‌آورد تصاویر تکه تکه شده کودکانی است که چشمانشان تا ابد باز می‌ماند تا وجدان‌های خفته مترسکان رژیم صهیونیستی را نظاره‌گر باشند.

سیما دختری 4 ساله به همراه مادر و خواهرش سارا به راهپیمایی امروز آمده است چیزی درباره قدس نمی‌داند و تنها درخواستش نوشیدن آب است. گریه او و بی‌تابی‌اش از یک سو و صدای سنج و دمامه از سوی دیگر ناخواسته ذهن را به قدس می‌کشاند، خدایا چند کودک اکنون در عطش جرعه‌ای آب به سرمی‌برند؟ پیکر زخمی چند کودک اکنون بر زمین گرم غزه افتاده است و چند کودک گرسنه چشم به راه نیروهای امدادگر هستند.

پارسا 8 ساله به سختی در تلاش است تا با دستان کوچک خود اسکناس 50 هزار ریالی را در صندوق امدادگران بیاندازد، او انگیزه خود را از این کمک تهیه لوازم‌التحریر برای کودکان غزه می‌داند، پارسای کوچک رویایی زیبا در سر دارد اما تصویری از ویرانی مدارس غزه ندارد، تنها پیام او توقف کشتار کودکان غزه است، پیامی که قطعا گوش‌های حقوق بی‌بشر آن را نخواهد شنید.

نازنین زهرا 12 ساله اما کمی آنطرف‌تر مقابل دوربین صدا و سیما ایستاده است، مادرش می‌گوید نازنین زهرا پیامی دارد که می‌خواهد او را به گوش جهانیان برساند، پیام این دختر 12 ساله توقف کشتار کودکان در غزه است.

میلیون‌ها نفر امروز برای شکستن محاصره غزه و آزادی قدس شریف به خیابان‌ها آمده‌اند تا وعده الهی و آیه «جاء‌الحق و ذهق‌الباطل ان الباطل کان ذهوقا» محقق شود.

آری حق خواهد آمد و باطل نابود خواهد شد چرا که باطل نابودشدنی بود. 

کلام رهبر بصیر انقلاب که فرمودند «تقدیر خداوند این است که فلسطین آزاد خواهد شد» تنها مرهمی بر قلب‌های شکسته مادران و پدرانی است که این روزها پاره‌های تن خود را بی‌کفن به خاک می‌سپارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها