امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99337
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
محمد‌رضا کارگری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه امسال نیز طبق برنامه‌ریزی انجام شده در برخی از استان‌ها مراسم‌های جشن گلریزان ...

محمد‌رضا کارگری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه امسال نیز طبق برنامه‌ریزی انجام شده در برخی از استان‌ها مراسم‌های جشن گلریزان برگزار شد اظهار داشت: خوشبختانه آمارهای خوبی در زمینه جمع‌آوری کمک‌ها به دست آمده است.

وی تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با نظر جامعه خیرین، کمک‌های جمع‌آوری شده در بخش مسکن و همچنین ساخت شیرخوارگاه هزینه خواهد شد.

کارگری با تاکید بر اینکه یکی از سیاست‌های جامعه خیرین حامی معلولان کشور ساخت مسکن برای افراد تحت پوشش بهزیستی است اظهار داشت: در این زمینه خیرین کمک‌های خوبی را اهدا نموده‌اند که امیدواریم تا پایان امسال تعدادی از مسکن‌های مورد‌نظر در اختیار جامعه هدف قرار گیرد.

سخنگوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور در خصوص برگزاری مراسم‌های گلریزان و همچنین همایش‌های جامعه خیرین گفت: باید به این نکته اشاره کنم که تمامی هزینه‌های این مراسم‌ها از سوی خیرین تامین می‌شود و سازمان بهزیستی ریالی را بابت برگزاری این مراسم‌ها پرداخت نمی‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها