امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99345
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الهه راستگو، رییس ستاد ساماندهی سازمان های مردم نهاد شورای شهر تهران با ایراد سخنانی در جمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الهه راستگو، رییس ستاد ساماندهی سازمان های مردم نهاد شورای شهر تهران با ایراد سخنانی در جمع راهپیمایان در دفاع از مردم مظلوم فلسطین گفت: در دین مبین اسلام همواره بر یاری به مظلومان تاکید شده است و در این راستا احادیث و روایات بسیاری داریم. بنابراین امروز نه تنها مردم تهران بلکه مردم همه شهرهای ایران در کنار مردم مظلوم غزه هستند، این در حالی است که مردم دیگر کشورها خصوصا کشورهای اسلامی نیز باید در دفاع از مردم غزه حضور داشته باشند زیرا زنان، جوانان و کودکان غزه مردم بی‌دفاعی هستند که نیاز به یاری دارند.

وی با انتقاد از بی‌توجهی مجامع بین المللی و نهادهای حقوق بشر نسبت به جنایات صورت گرفته در سرزمین‌های اشغالی به ویژه جنایات اخیر در غزه اظهار کرد: کجا رفتند آنها که شعار حقوق بشر سر می‌دهند و کجا هستند مجامع بین المللی که تحت سلطه اربابان صهیونیسم و دوستانشان اداره می‌شوند؟ بیایند و درباره حقوق بشر مردم غزه صحبت کنند. ببینند که چگونه حقوق مردم بی دفاع ضایع می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه ما تا آزادی مردم بی دفاع فلسطین ایستادگی می‌کنیم، افزود: ستاد ساماندهی سازمان‌های مردم نهاد با حضور در این راهپیمای حمایت خود را از مردم غزه اعلام و تاکید می‌کند ما تا پای جان ایستاده‌ایم و با درایت و رهبری مقتدا و رهبرمان، آیت الله خامنه‌ای در راستای اهداف اسلامی قدم برمی‌داریم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها