امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99357
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی «المنار»، همایش بزرگ حزب الله لبنان به مناسبت روز جهانی قدس ساعت 17 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی «المنار»، همایش بزرگ حزب الله لبنان به مناسبت روز جهانی قدس ساعت 17 به وقت محلی (18:30-تهران) روز جمعه تحت شعار «روز جهانی قدس و همبستگی با ملت و مقاومت غزه» با حضور صدها شخصیت برجسته لبنانی در مجتمع فرهنگی «سید الشهداء» واقع در ضاحیه جنوبی بیروت آغاز به کار کرد.
همایش حزب الله به  مناسبت روز جهانی قدس با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز شده و با خواندن سرود ملی لبنان و اجرای گروه سرود مقاومت اسلامی در حال برگزاری است.
به گزارش شبکه تلویزیون المیادین شماری از شخصیت‌های مقاومت اسلامی لبنان،‌ جریان مسیحی ملی آزاد و اعضای فراکسیون وفاداری به مقاومت اسلامی در پارلمان لبنان در مجتمع سید الشهدا حضور دارند.

«سید حسن نصر الله»‌ دبیر کل حزب الله لبنان به مناسبت روز جهانی قدس در این مراسم سخنرانی می‌کند.

قرار است «سید حسن نصر الله» در سخنرانی امروز درباره مسئله فلسطین، تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه و موضع مقاومت اسلامی لبنان در قبال حملات دشمن صهیونیستی علیه مردم بی دفاع غزه صحبت کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار