امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99370
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
«عقیل المسعودی»، رئیس کمیته امنیتی استانداری کربلا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد تصریح کرد: نشانه‌های ...

«عقیل المسعودی»، رئیس کمیته امنیتی استانداری کربلا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد تصریح کرد: نشانه‌های دخالت خارجی در حوادث جاری در عراق کاملا آشکار و عیان است و همزمان با تجاوز صهیونیستی به غزه، حملاتی خارجی به عراق انجام شد.

المسعودی در ادامه با محکومیت سکوت در قبال جنایات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، گفت: اغلب کشورهای عربی نه تنها تاکنون تجاوز «اسرائیل» به نوار غزه را محکوم نکرده‌اند، بلکه این جنایات وحشیانه علیه بشریت را توجیه می‌کنند و آنها را قانونی جلوه می‌دهند.

وی با بیان اینکه آنچه در نوار غزه رخ می‌دهد، قتل عام بشری در سایه سکوت عربی و بین المللی است، گفت: بازتاب این اقدامات در عرصه عراق و به شکل توطئه علیه این کشور و حمایت از تروریسم برای کشتار فرزندان آن و آواره کردن و سلب هویت آنها قابل ملاحظه است که آخرین نمونه آن آواره کردن مسیحیان ساکن استان موصل است که با رضایت برخی از کشورهای حامی تروریسم و در تلاش برای تقسیم عراق صورت می‌گیرد.

المسعودی افزود: جنگ علیه نوار غزه تفاوت چندانی با جنگ عراق علیه گرو‌ه‌های تروریستی ندارد که به دستور «اسرائیل» و حمایت شیوخ عرب وفادار به «اسرائیل» عمل می‌کنند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها