امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9939
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۵۶
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مردی که گفته می‌شود سرباز بوده در حمله‌ای وحشیانه در منطقه «وولویچ» در جنوب شرقی لندن سر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مردی که گفته می‌شود سرباز بوده در حمله‌ای وحشیانه در منطقه «وولویچ» در جنوب شرقی لندن سر بریده شد.

بنا به گزارش رسانه‌ها، دو مرد مرتکب این جنایت شده‌اند و یکی از آن‌ها شاهدان این صحنه را تهدید کرده که هر گز جان سالم به در نخواهند برد.

پلیس انگلیس به این دو قاتل شلیک کرده و آن‌ها را زخمی کرده است. شبکه تلویزیونی آی‌تی‌وی گزارش داده یکی از افرادی که هدف شلیک پلیس قرار گرفته بود  به ناظرانی که با حیرت او را می‌نگریستند گفت: «باید با آنها که با ما می‌جنگند، مبارزه کنیم. موشک، جواب موشک. عذر می‌خواهم که زنان امروز مجبور شدند این صحنه را ببینند، اما در سرزمین ما، زنان ما هم مجبورند چنین صحنه‌هایی ببینند. مردم، شما هرگز ایمن نخواهید بود. دولتتان را از بین ببرید، آنها به شما اهمیت نمی‌دهند.»

در پی این حادثه، کابینه دولت انگلیس جلسه اضطراری تشکیل داد و دیوید کامرون، نخست‌وزیر انگلیس آن را «کاملاً تکان‌دهنده» خواند.
 


 


 گذاشتن گل در صحنه حادثه
 انتهای پیام/ص 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها