امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99396
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت 10 میلیون حافظ ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن کریم 6 حافظ کل قرآن دیگر توسط مؤسسه امیر‌المؤمنین کاشان تربیت شد.

بنا بر این گزارش «جواد اعلایی» از همدان، «وحید رحمتی» از تهران، «حسن سراوانی» از گرگان، «محمد سعادتی» از اسفراین خراسان، «محمدشاد نام» از علی آبادکتول و «صادق لطیفی» از خوزستان نفراتی هستند که به تازگی و با حضور در مدرسه شبانه‌روزی حفظ یکساله قرآن کریم کاشان، حافظ کل قرآن کریم شده‌اند.

با اتمام حفظ این افراد تعداد حافظان کل قرآن مؤسسه امیر‌المؤمنین کاشان از مرز 50 نفر عبور کرد. این مؤسسه طی 10 سال فعالیت خود به جز 50 حافظ کل تاکنون بیش از 500 حافظ چند جزء قرآن کریم تربیت کرده است.

مؤسسه امیر‌المؤمنین کاشان علاوه بر قرآن کریم تنها مؤسسه‌ای است که به صورت تخصصی به امر تربیت حافظ نهج‌البلاغه می‌پردازد و تاکنون موفق به تربیت 37 حافظ نهج‌البلاغه شده است.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها