امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99399
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا نصوری معاونت تبلیغ و اطلاع‌رسانی مرکز تخصصی مهدویت در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا نصوری معاونت تبلیغ و اطلاع‌رسانی مرکز تخصصی مهدویت در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه آینده‌سازی آخرالزمان یکی از مباحث مطرح شده دنیای امروز است، بیان داشت: آینده‌سازی در فضای جامعه با منجی‌گرایی عجین شده است و به نوعی غربی‌ها فعالیت‌ها و اقدامات خود را در این زمینه توجیه می‌کنند.

وی با بیان اینکه غرب به دنبال شبیه‌سازی علائم آخرالزمان است، افزود: آن‌ها برای گره‌زدن این تفکر با اندیشه‌های منجی‌گرایانه گفتند که علائم ظهور حضرت مسیح(ع) چه چیزهایی است، بنابراین ما این علائم ظهور را می‌سازیم تا ظهور حضرت مسیح را جلو بیاندازیم!

حجت‌الاسلام نصوری با اشاره به طرح یهودی‌سازی بیت‌المقدس از سوی غرب ابراز داشت: آن‌ها گفتند یکی از علائم ظهور حضرت مسیح(ع) این است که بیت‌المقدس در اختیار یهود قرار می‌گیرد، اکنون که یهودی‌ها به فلسطین اشغالی بر می‌گردند چرا ما مانع شویم، بگذاریم که تشکیل حکومت بدهند و اولین علائم ظهور حضرت مسیح(ع) شکل بگیرد!

وی ادامه داد: همچنین گفتند دومین علامت این است که مسجدالاقصی و قبة‌الصخره تخریب شود، به مسیحیان گفتند که دشمن مشترک ما و شما، مسلمانان هستند، پس بیایید با هم این دو مسجد را تخریب کنیم تا علائم ظهور مسیح(ع) شما ساخته شود.

معاونت تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت در خصوص سومین گام غرب در پروژه آینده‌سازی گفت: آن‌ها گفتند جنگ بزرگ آرماگدون نیز یکی دیگر از علائم ظهور حضرت مسیح(ع) است، جنگ با کسانی که از مشرق زمین می‌آیند و زمینه را برای ظهور حضرت مهدی(عج) فراهم می‌کنند، خب! ما با آن‌ها(ایران، عراق و شام) می‌جنگیم.

وی با بیان اینکه غرب فضایی را ایجاد کرده که مهدی(عج) مسلمانان را همان دجال‌ آخر‌الزمان معرفی کرده است، افزود: هم اکنون جمعیت زیادی به اسم مسیحیت صهیونیسمی وجود دارند که در زمینه آینده‌سازی فعالیت دارند.

حجت‌الاسلام نصوری حمایت برخی دولت‌های غربی از جنایات رژیم صهیونیستی را بخشی از برنامه آینده‌سازی توصیف کرد و اظهار داشت: توطئه و کشتار فجیعانه‌ای که در غزه صورت می‌گیرد، به همین نگرش ستیرجویانه در بحث منجی‌گرایی‌ و منجی‌باوری بر می‌گردد که غرب در صدد سرعت بخشیدن به آن هست، در واقع مقاومتی که در غزه از سوی مسلمانان انجام می‌شود، برای آن‌ها گران تمام شده است.

وی مقاومت مردم غزه را استخوانی در گلوی رژیم صهیونیستی دانست و ادامه داد: رژیم اشغالگر که به بهانه منجی‌گرایی جلو آمده است و نتوانسته است برنامه‌های خود را پیش ببرد، عصبانی است و در این شرایط بهتر است مسلمانان با وحدت رویه در مقابل این تفکرات بیاستند تا رژیم صهیونیستی نابود شود‌، زیرا اسرائیل قدرت ماندن در جنگ‌های فرسایشی را ندارد.

این کارشناس ارشد مهدویت بیان داشت: مهم‌ترین کار کوتاه مدتی که در حمایت مردم غزه می‌توان انجام داد، همین راهپیمایی روز قدس است که بهترین میتینگ حمایتی از مرده غزه است،‌ در بلند مدت هم تحریم امکانات یهودی‌ها است تا از نظر اقتصادی این رژیم در تنگنا قرار بگیرد.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها