امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99406
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
مهران ملکوتی کارگردان فیلم سینمایی «پول ک» در گفت‌و گو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره تولید این فیلم سینمایی گفت: تهیه‌کنندگی این فیلم به عهده ...

مهران ملکوتی کارگردان فیلم سینمایی «پول ک» در گفت‌و گو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره تولید این فیلم سینمایی گفت: تهیه‌کنندگی این فیلم به عهده سیدرضا میرکریمی است و هر زمانی که ایشان تصمیم به شروع فیلمبرداری بگیرند فیلم را کلید می‌زنیم.

وی درباره ترکیب بازیگران این فیلم سینمایی گفت: الهام کردا فیلمنامه این فیلم را خوانده و به طور شفاهی قول حضور در این فیلم را داده است. همچنین فیلمبرداری این فیلم به عهده محمد آلادپوش است.

وی در ادامه درباره محل فیلمبرداری این فیلم سینمایی گفت: فیلمبرداری به طور کامل در شهرستان بوشهر انجام می‌شود و غیر از الهام کردا سایر بازیگران فیلم قطعاً بومی خواهند بود و این فیلم یک فیلم اجتماعی است.

شیلا رشیدیان نویسنده فیلمنامه این فیلم گفت: فیلم مخاطب خاصی ندارد اما قهرمانان آن یک نوجوان است، داستان  فیلم خانوادگی است و درباره شخصی است که فکر می‌کند پدر شدن آسان است و تنها راه آن کسب درآمد است.

وی درباره جدا بودن حرف «ک» از «پول» در عنوان این فیلمنامه که در خوانش پولک است گفت: این فیلمنامه، هم درباره پول است و هم کم ارزشی آن را نشان می‌دهد و از سوی دیگر در ایران اولین بار که سکه ضرب شد به آن پولک می گفتند.

این فیلم قرار است برای شرکت در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر آماده می‌شود.

به گزارش فارس، «پول ک» نخستین تجربه کارگردانی مهران ملکوتی است وی از سال 1377 به عنوان صدابردار در سینمای ایران حضور دارد و آثار زیادی را نیز صدا گذاری کرده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار