امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99407
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
مصطفی رزاق کریمی کارگردان سینمای ایران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص ورود فیلمسازان به موضوع فلسطین عنوان کرد: ما باید ببینیم که سینمای ...

مصطفی رزاق کریمی کارگردان سینمای ایران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص ورود فیلمسازان به موضوع فلسطین عنوان کرد: ما باید ببینیم که سینمای ما چقدر به مقوله دفاع مقدس کمک کرده است که به عقیده من دفاع مقدس ما استثنا بوده و سینمای ما کاری در قبال جنگ انجام نداده ایم.

کارگردان مستند «خاطراتی برای تمام فصول» افزود: یک مدیریت درست باید سینما را سر و سامان بدهد و از کارگردان حمایت کند تا بتواند در موضوع فلسطین قدم بردارد چون در سینمای خودمان اتفاق خیلی خاصی در مقوله دفاع مقدس رخ نداده است.

رزاق کریمی نصریح کرد: ما در جهان هم لابی‌گرهای ضعیفی هستیم چون در خارج از کشور هم می‌توانستیم دفاع مقدس خود را معرفی کنیم اما این کار را نکردیم.

این کارگردان با اشاره به حوادث اخیر غزه و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم بیگناه غزه تاکید کرد: فاجعه غزه تازه نیست و صهیونیست ها به قدری نفرت انگیز هستند که من در طی مدت 20 سالی که در خارح از کشور بودم هم قشر جوان اروپا از صهیونیست‌ها تنفر عجیبی دارند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها