امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99409
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
محمد حقی از اعضای هیأت مدیره موسسه کتابستان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجام یک اقدام عملی در ...

محمد حقی از اعضای هیأت مدیره موسسه کتابستان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجام یک اقدام عملی در راستای حمایت از مردم بی‌دفاع و مورد ستم فلسطین را پیشنهاد داد و گفت: باید برای کمک به مردم فلسطین و باریکه غزه یک حرکت عمومی در سطح ناشران صورت بگیرد. این اقدام می‌تواند با تصدی‌گری مجمع ناشران انقلاب اسلامی ترتیب داده شود. ناشران با اختصاص دادن درآمد یک روز نشر ایران برای کمک به مردم غزه واکنش جامعه نشر کشور به جنایات رژیم منحوس صهیونیستی در غزه را نشان می‌دهند.

وی افزود: در ماجرای فلسطین اگر محدودیت‌های قانونی برای سفر به سرزمین‌های اشغالی وجود نداشت حتما عده‌ای از ناشران و نویسندگان دارای دغدغه‌های انسانی و بشردوستانه برای ثبت وقایع و جنایت‌های بی‌امان رژیم صهیونیستی به این منطقه جنگ زده سفر می کردند. حضور در منطقه حادثه و مشاهده وضعیت آن نقطه از نزدیک می‌تواند موجب ایجاد انگیزه و احساس مورد نیاز برای خلق و تولید یک اثر شود.

حقی در ادامه گفت: نکته‌ای نیز در این بین وجود دارد و نباید فراموش شود این است که ثبت اتفاقات و رویدادهای غزه از جمله وظایف ناشر و نویسنده است. این جنایت‌ها اگر ثبت شود حتما مخاطب پیدا می‌کند و یک تمنای جهانی برای شنیدن این تیپ موضوعات و حرف‌ها وجود دارد که ناشی از وجود وجدان‌های بیدار در جهان است. ناشر سلاحی به نام نشر در دست دارد و از این سلاح بایستی برای نمایش مظلومیت مردم فلسطین به خصوص کودکان و زنان بی‌دفاع غزه استفاده کند.

انتهی پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها