امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9941
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۵۶
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، بهروز تقی‌پور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه حدود 500 نفر از استادان، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، بهروز تقی‌پور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه حدود 500 نفر از استادان، مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی با امضای طوماری خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای فرهنگ عمومی کشور از وی خواستند مقدمات گنجاندن هفته روابط‌عمومی در تقویم رسمی کشور را فراهم کنند اظهار داشت: دوم خرداد به عنوان آخرین روز هفته روابط‌عمومی به نام «روابط‌عمومی؛ پشتیبان توسعه ملی» نام‌گذاری شده است که در این روز طومار امضاء شده توسط بخشی از اعضای بزرگ خانواده روابط‌عمومی جمع‌آوری و برای تقدیم به وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، آماده خواهد شد.

عضو شورای سیاستگذاری هفته روابط‌عمومی با تأکید بر اینکه حوزه‌های مختلف اجرایی، قضایی و قانون‌گذاری امکان بهره‌مندی بیشتر از توانائی‌ها و ظرفیت‌های روابط‌عمومی‌ها را دارند گفت: معتقدیم بسیاری از نابسامانی‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی با بکارگیری راه‌حل‌های روابط‌عمومی، برطرف خواهد شد.

تقی‌پور گفت: متن کامل طومار امضاء شده، پس از تحویل به وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

وی تأکید کرد: البته خانواده بزرگ روابط‌عمومی کشور می‌داند عملی شدن این درخواست صنفی مستلزم طی مراحل کارشناسی و زمان است که امیدواریم رئیس محترم شورای فرهنگ عمومی دستورات لازم را برای آغاز گردش کار این درخواست را صادر نمایند.

بر پایه این گزارش، هفته روابط‌عمومی از 27 اردیبهشت آغاز و لغایت 2 خرداد ادامه یافت.  

انتهای پیام/2462/ط20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها