امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99421
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
«رسالت بوذری» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: طرح این برنامه نخستین بار توسط پیام ابراهیم پور، تهیه کننده خلاق و صاحب ایده تلویزیون ...

«رسالت بوذری» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: طرح این برنامه نخستین بار توسط پیام ابراهیم پور، تهیه کننده خلاق و صاحب ایده تلویزیون ارائه شد و سال 90 برای نخستین بار از تلویزیون پخش شد.

وی افزود: امسال با توجه به تجربه سال 90 و البته تعامل و همفکری خوب گروه سازنده و تهیه کننده این برنامه ترکیبی مجدد با شیوه ای متفاوت به آنتن شبکه دو برگشت تا مخاطبان روزه دار را برای دقایقی پای تلویزیون بنشاند و بتواند اوقات خوشی را برای آنها فراهم کند.

وی افزود: این برنامه اتفاق متفاوتی در برنامه های ترکیبی تلویزیون است که در آن طرح و ایده های بسیاری وجود دارد، به واسطه تعامل سازنده گروه و حضور ابراهیم پور اتفاقاتی در این برنامه رقم می خورد که البته بخش مهمی از آنها در لحظه صورت می گیرد.

بوذری درباره حضور خود در این برنامه تلویزیونی نیز گفت: بر خلاف تصور برخی اجرای این برنامه بسیار دشوار است، تصور می کنم دوستانی که کار اجرا را به صورت حرفه ای هم دنبال می کنند، به سختی اجرای چنین برنامه هایی را می پذیرند؛ من با علم به این دشواری و البته اعتماد به تجربه همکاری با «شبهای روشن» سال 90 اجرای این برنامه را پذیرفتم.

وی گفت: اجرای این برنامه آسان نیست اما خوشبختانه مردم «شبهای روشن» را پذیرفته و باورش کرده اند، این برنامه به دلیل صداقت و فرم متفاوتی که دارد جای خود را در دل مردم باز کرده و توانسته با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند.

بوذری با اعلام اینکه در سری جدید «شبهای روشن» آرامش مرسوم برنامه های ترکیبی تلویزیون وجود ندارد، تصریح کرد: گاهی این برنامه را به میدان جنگ تعبیر می کنم، کار عوامل این برنامه بسیار دشوار است و وقتی اجرا شروع می شود به دلیل اینکه همه اتفاق ها در لحظه رخ می دهد، همگی وارد یک ماراتن نفس گیر می شویم.

این مجری تلویزیون گفت: برنامه های ترکیبی ماه مبارک رمضان به دلیل اینکه در یک فضای تاریخی –تقویمی و «حالی» خاصی شکل می گیرند، همیشه پر بیننده هستند به همین دلیل است که بر خلاف دیگر برنامه های تقویمی رسانه ملی روی این گونه برنامه ها بیشتر کار می  شود، برنامه سازها از مدت ها قبل  برای آن برنامه ریزی می کنند و مردم نیز به آنها توجه ویژه نشان می دهند.

وی تصریح کرد: به اعتقاد من در شرایط کنونی به نام ها و عنوان ها نباید تکیه کرد، ما شاهد هستیم که برخی از برنامه های ترکیبی ماه مبارک با عقبه چندین ساله آرام آرام به ورطه تکرار افتاده ا ند و این موضوعی است که مخاطب ما آن را زود می فهمد.

بوذری گفت: رسانه  که ما در آن فعالیت می کنیم، رسانه بسیار بی رحمی است، ما را از چشم هایمان لو می دهد و مخاطب متوجه می شود که چقدر با او صادق هستیم. به همین دلیل است که تصور می کنم باید بیشتر به برنامه های ترکیبی ماه مبارک رمضان توجه کرد.

وی گفت: به اعتقاد من علی رغم برنامه های خوبی که در این ایام تولید می شود، زمان آن رسیده که در برنامه سازی برای این ایام تحولی رخ بدهد، باید در نظر گرفت که دیگر نمی شود با شیوه های سنتی مردم را پای تلویزیون نشاند و این موضوعی است که در تلاش می کنیم در شبهای روشن رعایتش کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها