امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99423
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همچنین « روایت فتح » نیز با محوریت این عملیات در همین روز روی آنتن شبکه مستند خواهد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همچنین « روایت فتح » نیز با محوریت این عملیات در همین روز روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

«فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» عنوان مستندی به کارگردانی مرتضی پایه‌شناس و تهیه‌کنندگی محمد شکیبانیا است که روایتگر بخشی از زندگی پدری است که خواهان نجات فرزندانش از کمپ اشرف، پایگاه سازمان مجاهدین خلق در عراق بوده است. سوژه منحصر به فرد باعث شد این اثردر جشنواره سینما حقیقت و جشنواره فجر مورد استقبال زیاد مردم قرار بگیرد.

«فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» داستان زندگی مصطفی محمدی،‌ مردی است که پس از اعدام یکی از بستگان همسرش٬ در دهه هفتاد از ایران خارج می‌شود. او برای سهولت پروسه پناهندگی٬ کیس هواداری سازمان مجاهدین خلق را انتخاب می‌کند و از آن پس٬ به دلیلی دینی که به سازمان احساس می‌کند٬ در کشور کانادا به عنوان یکی از هواداران سازمان مجاهدین خلق فعالیت می‌کند. اما مشکل از جایی آغاز می‌شود که سازمان مجاهدین خلق،‌ سمیه دختر او را برای یک بازدید سه هفته‌ای به عراق دعوت می‌کند. سه هفته‌ای که هنوز پایان نیافته است و سمیه هرگز به آغوش خانواده باز نمی‌گردد. داستان به این ختم نمی‌شود و محمد،‌ پسر دیگر مصطفی محمدی نیز برای بازگرداندن خواهرش سمیه٬ به عراق می‌رود‌ ولی او نیز در پادگان اشرف ماندگار می‌شود.

این مستند جذاب شنبه ، 4 مرداد ماه ، ساعت 21:30 و به مدت 90 دقیقه از شبکه مستند پخش می شود. همچنین ویژه برنامه « روایت فتح » نیز در همین شب ساعت 20 روی آنتن می رود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها