امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99426
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
حسین اسرافیلی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نسبت به جنایات رژیم اشغالگر قدس واکنش نشان داد و گفت: ...

حسین اسرافیلی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نسبت به جنایات رژیم اشغالگر قدس واکنش نشان داد و گفت: این جنایات اتفاق تازه‌ای نیست که امروز شاهد آن هستیم و 60 سال است که این جنایت‌ها در حال رخ دادن است و این بلا مثل سنگ از آسمان بر سر این ملت مظلوم می‌بارد.

وی افزود: متاسفانه هر اندازه از این قضیه زمان می‌گذرد، کشورها و حکام عربی مهر لبشان محکم‌تر می‌شود. در گذشته کشورهایی که حداقل عنوان اسلامی را یدک می‌کشیدند حمایت‌های لفظی انجام می‌دادند ولی امروز دیگر پرده‌ها برداشته شده و امروز در کشورهای عربی چون سوریه، عراق و فلسطین، سران کشورهای عربی در کنار رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند. امروز با برنامه‌های دشمنان، مسلمین به دست مسلمین کشته می‌شوند.

این شاعر متعهد گفت: تمام مجامع بین المللی، مدعیان حقوق بشر، کشورهای اسلامی که باید اولین فریادها را آنها بلند می‌کردند و ... متاسفانه سکوت کردند و این نشان از این دارد که دنیای امروز یک دنیای ظلم طلب است و اگر جریاناتی چون حزب‌الله و حماس از سوی ملت ایران حمایت نشوند رژیم صهیونیستی آنها را خواهد بلعید.

اسرافیلی در پایان یادآور شد: بایستی کشورهای اسلامی حمایت کنند البته نباید زیاد انتظار داشت که همه این حمایت‌ها را انجام بدهند. کشورهایی مثل عربستان سعودی، قطر، کویت و ... امروز در کنار رژیم اشغالگر قدس قرار گرفته اند و امنیت آن را تامین می کنند و سوریه و عراق را می‌کوبند. خودمان باید یاعلی بگوییم و روی پای خودمان بایستیم.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها