امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99427
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اکران فیلم‌هایی سینمایی عید سعید فطر از اول مردادماه در سینماها آغاز شده است ...

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اکران فیلم‌هایی سینمایی عید سعید فطر از اول مردادماه در سینماها آغاز شده است بر این اساس به غیر از فیلم سینمایی «ردکارپت» ساخته رضا عطاران که از ابتدای ماه مبارک رمضان در حال نمایش است فیلم‌های «کلاشینکف» ساخته سعید سهیلی ، «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» ساخته بهروز افخمی «فرشته ها باهم می‌آیند» ساخته حامد محمدی و «امروز» ساخته سیدرضا میرکریمی روی پرده سینماها است.

بنا بر این گزارش، فیلم سینمایی «ردکارپت» طی ۲۶ روز نمایش یک میلیارد و یکصد میلیون تومان در تهران و ۴۵۰ میلیون تومان در شهرستان که مجموعا با نمایش در 50 سالن سینمایی کشور یک میلیارد و 500 میلیون تومان است.

اما در بین فیلم‌های اکران شده در نوبت عید فطر که از اول مرداد روی پرده رفته‌اند، فیلم سینمایی «کلاشینکف» پس از 2 روز نمایش و در 23 سالن شهر تهران 45 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» پس از دو روز نمایش در بیست سالن شهر تهران ۴۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروش داشت.

فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» به کارگردانی حامد محمدی پس از دو روز نمایش و در 16 سالن سینما در تهران ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروش داشته است.

به گزارش فارس، فیلم‌های سینمایی اکران عید فطر شامل «کلاشینکف» در گروه آفریقا ، «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» در گروه فرهنگ، «فرشته‌ها با هم می‌آیند» در گروه آزادی و «امروز» در گروه استقلال روی پرده سینماها هستند.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها